3 nejdražší pánské oděvy na světě

I pánové milují módu. Muži by si na to, co si oblékají, měli skutečně dbát, protože přece jenom ženy dávají na první dojem, který nikdy nebude dobrý, pokud na sobě bude mít muž ošuntělé tričko a roztrhané tepláky. Jak se říká – šaty dělají člověka. Každý muž by měl vědět, co se sluší a patří si obléknout na večírek, co se má obléknout na ples. Jelikož se nám blíží plesová sezona, zrovna si řekněme, že svým lookem musíte okouzlit naprosto každého. Co takhle si pořídit na ples nějaký ze třech nejdražších obleků světa?

Obleky by měly být vždycky kvalitní a hlavně by na muži měly sedět. Kdybyste si však koupili nějaký z těch tří nejdražších obleků světa, ať vám plandá, jak chce! Za ty peníze si oblek může skutečně dělat, co se mu zlíbí!

Otázkou však je, jaké že to obleky patří k těm třem nejdražším?

1. Stuart Hughes Diamond Edition

Tím nejdražším oblekem světa je jednoznačně oblek Stuart Hughes Diamond Edition, který koupíte za zhruba 22 milionů 300 tisíc korun. Navrhl ho Stuart Hughes, který se při navrhování spojil s Richardem Jewelsem. Toto spojení přineslo opravdu unikátní oblek, který se hned stal tím nejdražším na celém světě. Obleku se ušily jenom tři kusy. Celé navrhování trvalo více jak 800 hodin, kdy během těchto hodin se podařilo navrhnout oblek z kašmíru, vlny a hedvábí. Na obleku mimochodem najdeme více jak 480 diamantů.

2. Alexander Amosu Vanquish II Bespoke

Druhým nejdražším oblekem světa je Alexander Amosu Vanquish II Bespoke. Jedná se o oblek, který je vytvořen ze dvou nejdražších vln světa. Původně byl vyroben na zakázku, a to pro anonymního kupce. Jelikož každý knoflík je posázen 18tikarátovým zlatem a diamanty, převážel se podle všeho v obrněném voze. Jeho cena byla vyčíslena na zhruba dva a půl milionu korun.

3. Dormeuil Vanqish II

Rodinný podnik Vanquish vyrobil třetí nejdražší oblek světa. Jeho cena je vypočtena na zhruba dva miliony 2 300 000 korun. Tento oblek se skládá z šesti nejvzácnějších a nejdražších textilií světa a podle všeho byl nabízen jenom těm nejvlivnějším lidem (králům nebo prezidentům).

Mohlo by se vám líbit...