Auto s tím nejkrásnějším zadkem

Jaký je ten hlavní a zároveň největší rozdíl mezi ženou a mužem? Jedná se o rozdíl v nakupování. Ženy milují chození po obchodních centrech a zbožňují stálé navštěvování svých oblíbených značek obchodů. Jsou schopny utratit celou svou výplatu během několika hodin. Koupí si ty nejlepší kousky oblečení, o kterých snily už od doby, kdy přišly do módy. Muži naopak dokážou své výplaty šetřit až do doby, kdy si budou moci koupit svůj vysněný model auta. Poté veškeré šetření přijde na pouhý jeden stroj, který se stane součástí domácnosti a mnohdy je také upřednostňován před partnerkou.

Auto se po koupi stává součástí rodiny. Je nutné o něj pečovat – leštit ho, umývat ho i luxovat. Ženy do té doby ani netuší, že jejich drahá polovička něco takového vykonávat umí. Aby ale třeba právě luxování přenesli muži i do domácnosti – to už po nich nikdo nemůže chtít.

Muži sní o skvělém autě, které bude mít dostatečně velký kufr, pohodlné sedačky, dobře situovanou řadicí páku. Chtějí, aby jejich auto vyvolalo velmi dobrý dojem, proto si kupují automobily velice populárních automobilek. Dbají na vzhled i na pocit, který mají, když v takovém voze sedí.

Mezi nejpopulárnější novinky na trhu nyní patří i vůz Seat Ibiza. Právě v něm se totiž muži cítí naprosto dokonale a pohodlně. Tato španělská automobilka představila začátkem roku svou už pátou generaci tohoto modelu. Automobil se řadí nejen k populárním novinkám (jak už bylo zmíněno), ale také k těm druhům aut, jež jsou vlastníky opravdu luxusních zadků. Právě proto je Seat Ibiza nejspíš tak pohledným vozem. Mezi další plusy se řadí i fakt, že se jedná o neskutečně a nečekaně prostorný vůz a při prvním dojmu se ničím neodlišuje od jiných aut.

Velký prostor se ovšem řadí k těm hlavním plusům, protože právě zde si přijde na své pohodlí jak řidič, tak spolujezdec, ale překvapivě i spolujezdci, kteří by se snad chtěli posadit na zadní sedačky. Ani muži velikostně se přibližující ke dvěma metrům by neměli s nedostatkem místa sebemenší problém.

Mohlo by se vám líbit...