Barva oblečení, která sluší zrzkám

V poslední době ubývá nákupních maniaček a přibývá žen, které investují do oblečení, u něhož vědí, že ho pár sezon vynosí. I když jsou sice moderní kousky a stále se do módy dostávají módní trendy, existuje oblečení, které lze označit za nadčasové a nestárnoucí a právě do toho se v současné době investuje. Ženy při vybírání konkrétního druhu oblečení dbají také na barvu, kterou oblečení má. Každá žena totiž ví, co jí sluší, ví, jakou barvu si mohou a nemohou dovolit nosit. Zaměřme se nyní na zrzky a prozraďme si, jaké barvy sluší právě jim.  

V případě, že jste se rozhodla vydat se nakupovat a řadíte se do skupiny zrzek, poradíme vám, na jaké barvy se zaměřit. Jste díky své barvě vlasů velmi výrazná, nepotřebujete výrazné barvy, i když je pravdou, že ty vám sluší nejvíce.  

Výraznost je slušivá 

Zrzkám jako málokterým ženám sluší výrazné barvy. Máme tím na mysli sytě červenou barvu, krásně sytě fialovou nebo případně smaragdově zelenou. Zrzky by se obecně měly vyhnout neutrálním barevným odstínům, jako je hnědá nebo béžová, raději by měly investovat do zmiňovaných výrazných tónů. Zatímco světlé tóny jim moc nesluší, sluší jim spíše tmavší odstíny barev. Nebojte se proto ani těch.  

K našim favoritům patří královsky modrá barva, také křiklavě růžová a nesmíme zapomenout na již zmiňovanou výraznou, smaragdově zelenou barvičku.  

Sluší vám i černobílá kombinace 

O zrzkách lze také říct, že jim sluší obyčejná černobílá kombinace, která třeba nesluší ženám se světlou pletí. Pokud jste však zrzka a máte světlou pleť, je jen na vás, jestli se do této kombinace pustíte.  

Černobílá kombinace je sice jednoduchá, na druhou stranu zrzky vynikají svými zářivými vlasy, které jsou přesně tím oživením, které outfit potřebuje.  

Mohlo by se vám líbit...