Blíží se narozeniny přítelkyně? Udělejte jí radost prstenem za miliardu a půl

Darovat něco přítelkyni k narozeninám, to je někdy opravdu oříšek. Nikdy neřekne, co by si představovala, co by chtěla, a tak dlouho bádáte nad tím, co jí vlastně pořídit, až přijde den D a vy nemáte nic. Od nepaměti platí, že ženy milují zejména šperky, a to drahé šperky, kterými se mohou chlubit široko daleko. K takovým patří třeba prsteny.  

Pokud chcete svou přítelkyni, partnerku nebo manželku opravdu překvapit, co jí koupit prsten, který je označován za nejdražší prsten světa? Vyjde na zhruba jednu a půl miliardy, to není taková hrůza nebo ano? 

Jestliže byste koupili takový dárek, uctili byste tím i samotnou Kleopatru nebo známou sběratelku diamantů Elizabeth Taylor, kterou můžete znát jako už bohužel zesnulou herečku.  

Prsten z jednoho vzácného kusu vybroušeného kamene 

Prsten není nijak zvláštní nebo příliš originální, je to spíše jednoduchost sama. Jedná se ve skutečnosti o vybroušený kus vzácného 150tikarátového kamene, jehož cena dosahuje konkrétně 1,4 miliard korun. Za tímto unikátním luxusním kouskem stojí šperkaři z firmy Shawish, kteří použili nejmodernější laserové technologie. Na jednom jediném prstenu se pracovalo rok, ale výsledek rozhodně stojí za to.  

I když práce trvaly opravdu jeden dlouhý rok, byl vytvořen prsten, který nese označení “nejdražší prsten planety”.  

Předčil i prsten z dílny Chopard 

Jelikož prsten vypadá tak, jak vypadá, a stojí tolik, kolik stojí, jedná se o opravdu nejdražší prsten na světě. Předčil dokonce i prsten se vzácným modrým diamantem, o který se postarali šperkaři z Chopardu. Měl devět karátů a jeho cena však byla v porovnání s tímto unikátním prstenem sotva pětinová.  

Sice stojí prsten opravdu pořádný balík peněz, na druhou stranu mít ve své sbírce takový skvost, to by byl ale pocit! Která žena by ho nechtěla vlastnit! 

Mohlo by se vám líbit...