Boho styl jako romantická móda pro muže i ženy

Módním světem aktuálně hýbe hned několik zajímavých stylů. Opět se nám vrátila slaměná móda, která přinesla zejména slaměné kabelky kulatého nebo hranatého tvaru. Se slaměnou módou se dostaly do kurzu i oblíbené slaměné klobouky, na které si řada z nás vzpomíná z dob dávno minulých. Nesmíme zapomenout ani na vracející se retro styl, který však neoslnil tak moc jako dnes velice oblíbený boho styl, jenž je dnes propagovaný zejména na sociálních sítích.

Boho styl se dostal do módy poměrně nedávno a zabloudil nejen do světa módy, ale také do světa bydlení, kam vnikl nejdříve s oblíbenými lapači snů, ale později také s osobitými polštáři a plédy. Do módního světa se dostal zejména s krásným halenkami se spadenými rameny a s podobnými volnými šaty, které ženy ocení zejména v letních, horkých dnech.

Pojďme se však na konkrétní boho modely podívat. Jedná se o styl, jehož milují nejen ženy, ale také pánové.

Boho styl a ženy

Boho styl si nejdříve zamilovaly ženy, a to pro jeho romantičnost. Pokud patříte k ženám, které milují jednoduchý styl, je boho styl to pravé. Jak jsme zmínili, do tohoto stylu spadají zejména halenky se spadlými rameny, dále také krásné volné šaty, které jsou v pase semknuté páskem a samozřejmě i zajímavé slaměné nazouváky a mokasíny, bez kterých by to zkrátka nešlo.

Nesmíme zapomenout na doplňky, které vedou ve své dřevěné podobě.

Boho styl a pánové

Zatímco ženy mohou díky boho stylu ukázat své ladné nohy, pánové svá kolena nemají šanci ukázat. U mužů se preferují plátěné kalhoty, které svou délkou sahají jenom ke kotníkům, pohodlné slaměné mokasíny a také se preferují či upřednostňují volné košile, které zahalují ruce po celé jejich délce.

I pánové mohou využít mnohých zajímavých doplňků, k nimž se řadí například moderní dřevěné náramky nebo náhrdelníky, ale také vkusně provedené prstýnky, které se samozřejmě nosí s mírou.

Mohlo by se vám líbit...