Buďte doma kreativní! Poradíme jak!

Většinou ženy dbají na to, aby to v jejich domácnostech bylo moderní a stylové. Většinou si tak kupují nejrůznější bytové doplňky, které jsou na prvním místě v žebříčku nejmodernějších věcí v různých časopisech o bydlení. Právě v časopisech o bydlení se můžeme inspirovat, můžeme si hledat to, čím vyplníme volné rohy v místnosti, můžeme se nechat inspirovat barevnou kombinací mnoha místností v domě.

Pokud se zajímáte o aktuální trendy v bydlení, pak vám neunikly hlavně následující tipy, doplňky či věci, které ve vašem domě rozhodně nesmí chybět. Neuniklo vám určitě ani to, že se aktuálně všechno točí kolem šedé barvy, ale i s ní můžeme být kreativní. Chce to jenom povolit uzdu své fantazii.

Pakliže si neumíte případné tipy představit, stačí sledovat uživatelské účty na Instagramu, které se zaměřují právě na bydlení. Zde najdete potřebnou inspiraci.

Jaká světla volit?

Pokud sledujete aktuální trendy, rozhodně vám neuniklo to, že se dneska do jídelen, respektive nad jídelní stoly dávají tři světla, která jsou kulatého tvaru. Většinou jsou posázeny do stejné roviny a jsou tmavě či světle šedé (záleží dle vaší líbivosti a dle vaší jídelny).

Jaké židle volit?

Když už jsme u těch jídelen, zaměřme se i na jídelní židle. Ty už nejsou ani zdaleka tak umělé, jak bývaly kdysi. Už nejsou na nerezové trubce, jak tomu bylo kdysi, ale dneska jsou ty nejmodernější nejen v látkové podobě, ale také v té plastové, kdy jsou na čtyřech šikmých, dřevěných nohou.

Jaké stoly volit?

Abychom měli jídelnu kompletní, pak bychom se měli zaměřit i na stoly. Stoly volme jedině masivní, které jsou z přírodního materiálu, tedy ze dřeva. Žádné umělé verze nejsou přijatelné.

Jaké závěsy volit?

Co se týče větších a výraznějších doplňků, pak se nebojte velkých, masivních závěsů. Pokud máte domácnost do šeda, pak velké masivní šedé závěsy jsou ideální. Nebojte se tyto závěsy použít ani tehdy, kdy nemáte velká francouzská okna.

Mohlo by se vám líbit...