Bundiček a kabátů není nikdy dost. Které mít ve své sbírce?

Přemýšlíte nad tím, že byste si jednoho krásného dne udělali radost a nakoupili nový kousek, který vám zpestří aktuální sbírku? Pak stojí za zvážení bundičky a kabát, které se dnes nosí. Pokud sledujete módní trendy, pak víte, že velký comeback zaznamenávají klasické bomber bundy s kohoutí stopou, které je trochu v takzvaném chanelovském stylu. To však není jediný trend, který stojí za vaši pozornost.  

Když sako, tak s výstřihem S 

Koupit si nový kousek, který bude zároveň trendem, není těžké. Jen tedy musíte vědět, co se zrovna nosí. Kromě zmíněné bundičky jsou to také saka střižená do písmene S, které sice patří k těm lehčím svrškům, ale na léto je to ideální volba.  

I když doby, kdy se nosily saka střižená do klasického nebo oversized střihu ještě nejsou pryč, při výběru zbrusu nových kousků dejte přednost bundičkám nebo kabátům s výstřihem do S. Ideálně volte výraznou barvičku, konkrétně královsky modrou, která je podle všeho barvou letošního roku.  

Džínové bundy stále na scéně 

Kromě působivých sak a chanelovského stylu se do popředí dostávají stejně jako vloni denimové bundy. Džínová bunda je sice pomyslný retro kousek, který se nosil v devadesátých letech, na druhou stranu stále mluvíme o vynikajícím trendu, který pravděpodobně nezestárne.  

Letos se však zaměřte na střih následující – hlavně, ať není nepohodlně vypasovaná a ať evokuje určitými prvky doby dávno minulé.  

Košile, košile a zase jenom košile 

Pokud patříte k milovníkům košil, určitě jste si povšimli letošního hitu – košile se nenosí jenom jako vrchní část outfitu, ale jsou také bundičkou, ne-li kabátkem. Jsou volnějšího střihu, zpravidla z pevnějšího nebo teplejšího materiálu. Nosí se především manšestrákové, ale pozornost při nákupu upněte i na ty koženkové, které jsou o něco elegantnější. 

Mohlo by se vám líbit...