Calvin Klein není jen o spodním prádle

Calvin Klein – značka, která v sobě nese opravdu mnoho. Pro většinu žen (převážně teenagerů) je tato značka pouze o spodním prádle, avšak jedná se o mylnou domněnku. Calvin není jen o podprsence bez kostic a o kalhotkách s velkou gumou a nápisem. Jedná se převážně i o džíny a taky o šperky. Nesmí se zapomínat ani na parfémy. Také se CK týká hodinek. Páni! Je toho opravdu spoustu! Není se čemu divit, když se Calvin Klein řadí k těm nejpopulárnějším značkám. Navíc je velmi vkusný, ať už je řeč o hodinkách či džínech. Je tedy načase si všechny tipy této značky představit.

1. Džíny

Džíny jsou věčným dilematem žen. Jedna by chtěla takové, které jsou dostatečně pružné, ale zase ať lichotí postavě, která momentálně není přesně podle představ. Jiná dáma touží převážně po pohodlnosti, protože přeci jen komfort je známka luxusu. Člověk by řekl, že oběma dámám vyhovět nelze, ale to by se šeredně pletl. I takové džíny existují, jedná se právě o ty z řad značky CK. Jelikož se neřadí zrovna k těm nejdražším, jak to u mnohých značek bývá, rády si je koupí i nákupní maniačky, které zrovna neoplývají velkým bohatstvím.

2. Hodinky

Mimo džínů se setkáme také s hodinkami. Jedná se o jedny z nejpopulárnějších značkových hodinek, protože se svým vzhledem trošku liší od jiných druhů odlišných značek. Jsou elegantní a velmi moderní. Navíc je lze sehnat jak v pánském, tak v dámském provedení, což určitě ocení nejedna žena či nejeden muž.

3. Spodní prádlo

Nejznámější je ovšem jejich spodní prádlo, které je velmi oblíbené, a to zejména z toho důvodu, že se jedná o to nejpohodlnější spodní prádlo na světě. Jelikož je vytvořeno v relativně sportovní duchu, na své si přijdou tedy i sportovkyně či sportovně založené ženy či pánové. Nejvíce prodávané jsou během Vánoc, protože z takového dárku má každý velkou radost.

Mohlo by se vám líbit...