Česko je uchváceno novým Ferrari!

Novinky z automobilového průmyslu stojí vždy za povšimnutí. Jenže letos se jich na přehlídce v Ženevě ukázalo nějak moc a není tak lehké vybrat nejlepšího z nich. Ukázaly se ta novinky z nejrůznějších oblastí, které jsou naprosto fantastické a takřka bezchybné. Bohužel se však mnohdy divíte tomu, že jejich konkurence, které zrovna dvakrát nefandíte, ji přece jen převezla o nějakou tu trošku víc. Proto tedy zradíte své sympatie a přejdete ke konkurenci. Letos jste však mohli být zaujati hned desítkami vozů, které sváděly konkurenční boj takřka v maličkostech. Kdo by to byl čekal, že se poperou o nejlepší místo, které stejně nakonec nebylo uděleno. Nejvíce šokovalo třeba zázračné auto z Japonska, nad kterým takřka přecházel zrak. Co ovšem třeba nyní je zdrojem obdivu u nás v České republice, je novinka z řad automobilky značky Ferrari, jež se svou prodejní cenou vyšplhalo k neuvěřitelným padesáti milionům korun!

Česko je zaslíbená země pro supersporty!

Není se čemu divit, že se u nás v České republice setkáváme s velkým množstvím tak krásných závodních automobilů. Jsme jakousi zemí zaslíbenou pro tyto sporty. Tuzemští zákazníci si kupují především tři LaFerrari a teď jim přibude čtvrté. Do Česka se totiž dostala limitovaná edice Ferarri LaFerrari Aperta. Tato limitovaná edice se bude skládat pouze ze dvou set kusů, což je velmi málo, i když se jedná o tak drahý kousek, který jistě nebude stát v běžné garáži u pouhých smrtelníků. Jedno z nich se podařilo koupit dokonce i Čechovi, ovšem ten zůstává stále v utajení. Pokud však ho někdo uvidí s tímto vozem, je jasné, že jeho identita bude ihned odtajněna!

Prý se jedná o naprostý skvost a získat ho není či nebylo vůbec jednoduché. Jednalo se především o ocenění těch nejvěrnějších zákazníků. Bez příplatků se jedná o auto za padesát milionů korun, ale pokud byste chtěli toto auto ještě více vytunit, připravte si rovnou dvojnásobek. Nemá totiž standardní látkovou střechu, ale jedná se o auto se střechou příplatkovou karbonovou.

Mohlo by se vám líbit...