Chcete si koupit legíny? Poradíme, jak vyberete ty nejlepší

I když se může jevit nakupování jako zábava, není to vždy tak. Zejména, když se hledá konkrétní kousek, který se nutně potřebuje, rázem se takový kousek nemůže najít. V případě, že patříte k ženám, které si třeba nyní potřebují koupit legíny, tak nám dáte jistě za pravdu, že to není tak snadný úkol, jak se to prvně jevilo. Na trhu je totiž tolik různých legín, které se liší materiálem, provedením, střihem, také barvou. Abyste nad výběrem legín nestrávili doslova hodiny, prozradíme vám, jak vybrat ty nejlepší z nejlepších.  

Už dávno nejsou legíny jenom ryze volnočasovým oděvem. Legíny už mají čestné místo v našich šatnících a často je kombinujeme také s halenkami nebo tričky. Ženy je milují, a to hlavně díky pohodlnosti a také univerzálnosti. Jejich výběr však není tak snadný, proto si pojďme říct pár tipů, které výběr legín podstatně usnadní.  

Černé legíny jsou základ 

Pokud ve svém šatníku ještě nemáte žádné legíny, vaše první by měly být bezesporu černé. Černé jsou totiž základem, navíc dokážou opticky zeštíhlit vaše nohy, a tak v nich budou vaše nohy naprosto dokonalé. Pokud vám však smíme pomoct při výběru černých legín, vyhněte se bavlně v tenké vazbě, jelikož to jsou legíny, které bohužel prosvítají. Proto při každém nákupu raději legíny natáhněte, abyste viděli, z jak pevného a neprůsvitného/průsvitného materiálu jsou.  

Jestliže nechcete mít černé legíny jenom na sport, ale chcete je vynosit i mezi lidi, doporučujeme vám zkusit legíny v metalickém provedení. Také jsou v současné době velice moderní legíny s imitací vinylu nebo s koženým efektem.  

Hlavně, ať jsou komfortní 

Legíny si kupujete jenom z jednoho jediného důvodu, a sice proto, aby vám v nich bylo pohodlně. A tak zapomeňte na nakupování legín, které se zařezávají nebo které vás táhnou v pase. V legínách se musíte cítit jenom pohodlně, to je jejich hlavní úkol, který by měly splňovat. Při zkoušce tak vnímejte, jak na různých partiích sedí. Pokud škrtí bříško nebo je guma příliš volná, nechte je v obchodech. 

Mohlo by se vám líbit...