Co darovat ženě na Vánoce?

Vánoce se pomalu ale jistě blíží. Pokud se chcete vyvarovat tomu otřesnému davovému šílenství, pak byste jednoznačně měli začít nakupovat vánoční dárky už nyní. Díky tomu, že začnete nakupovat dárky už teď, se vyvarujete hodinovému čekání ve frontách u pokladen, tudíž zachráníte dost svého volného času. Pokud se vám však do nakupování nechce z jediného důvodu, a sice že ještě nevíte, co svým blízkým chcete darovat, přinášíme vám pár tipů. Moc dobře vím, že nejhůře se vybírá ženám, proto přinášíme tipy na dárky, které ženy vždycky ocení.

Mnoho mužů si myslí, že ženy ocení hlavně spodní prádlo, ale není to tak. Ženy sice milují spodní prádlo, ale teď je na výběr už tolik typů a druhů, že si z nich vyberou skutečně jenom ony – nemusíte tedy s tímto dárkem zabodovat tak, jak si myslíte. Raději vsaďte na jistotu.

Zima = být v teple

Ženy jsou většinou „zmrzlinky“, kterým je během zimního období skutečně velká zima. Pořád chodí oblečené v mikinách či svetrech, neustále jsou schovány pod dekou. Pokud i vaše přítelkyně či manželka je taková, pořiďte jí plyšové pyžamo. Jistě znáte plyšová pyžama, která jsou nyní k dostání na každém rohu. Jsou heboučká a teploučká.

Jestli byste chtěli zabodovat ještě více, můžete dát vaší přítelkyni třeba plyšový, pyžamový overal. Dneska je to velký hit, do kterého se žena zachumlá, zapne jej a je jí příjemně teploučko.

Co ženě rozhodně nedávat?

Pokud s ní žijete, rozhodně ženě nikdy nekupujte nic do kuchyně nebo na uklízení, pokud si to sama nepřeje. Zkrátka a dobře – myslela by si, že ji máte jenom na vaření nebo na uklízení. Nikdy jí nic takového nekupujte, protože se lehce může stát, že budete mít doma tichou domácnost několik týdnů.

Žena vždy ocení oblečení nebo doplňky – většinou si je však ráda vybírá sama, málokdy se jí strefíte do vkusu. Proto ji poslouchejte, naslouchejte jí, sledujte s ní reklamy v televizi, a když se jí něco zalíbí, utíkejte pro to do obchodu.

Mohlo by se vám líbit...