Dekorativní zvířata nemusí být jenom velký kýč

Pokud se zajímáte o svět bydlení, určitě jste si všimli, že se aktuálně rozbíhá poměrně velký trend, a sice lidé si kupují nejrůznější doplňky v podobě zvířat. Nejsou to však zvířata jako taková, v kuse, v celku, ale jsou to většinou jenom hlavy. Kdyby to však byly hlavy běžných zvířat, jenže ony to jsou hlavy koní nebo třeba opicí. Je to zvláštní, trochu extravagantní trend, ale lidé si ho poměrně oblíbili. Pokud však máte rozum a takový kýč byste si nekoupili, nemusíte zahazovat zvířecí doplňky obecně. Všechny nejsou jenom velký kýč.

I u zvířecích doplňků platí, že by se neměly házet do jednoho pytle. Některé doplňky jsou velice vkusné. Samozřejmě se vyhněte takovým doplňkům, které jsou v podobě koní a opic – tedy jejich hlav  – a hlavně se zaměřte na zvířata v celku. Vyhněte se morbidním věšákům v podobě hlav již tolikrát zmiňovaných druhů zvířat a přejděte k těm běžným zvířatům, které lidé milují.

Pokud nevíte, jaké zvířata jako doplňky jsou vkusné, poradíme vám!

• zvířata na polštářích

Mezi nejoblíbenější a nejvkusnější doplňky patří rozhodně zvířata na povlacích polštářů. Jsou to většinou povlaky, které na sobě mají buď kreslené kočičky, nebo jsou takřka jako živé. Právě tyto rádoby živé povlaky na polštáře jsou velice oblíbené, protože jsou vážně realistické. Lidé si nejčastěji kupují psa huskyho, který má na polštáři svou realistickou hlavu, nebo taky různá jiná štěňátka jiných ras psů.

• Zvířata z porcelánu

Velice oblíbené se stala také zvířata z porcelánu. Nejčastěji se setkáme hlavně s kočkami, které mají dlouhé tělo a menší kulatou hlavu. Jsou to však hezké dekorace, které nikdy neurazí a které nikdy nezkazí moderní domácnost.

Trochu extravagantnější zvířata z porcelánu musíme vyjmenovat například slepice či husy, které si lidé kupují hlavně v době velikonočních svátků. Tyto dekorace se však nehodí jindy, než právě v tomto období, tak to, prosím, mějte na mysli.

Mohlo by se vám líbit...