Do šatníku s novou klasikou aneb přinášíme hotové outfity do vašich skříní

Co se aktuálně nosí, co se bude nosit během letošního léta? To jsou otázky, na které přinášíme odpovědi. V současné době málokdo ví, co se nosí, móda totiž sama neví, co vlastně chce a co nechce. A tak jsme vybrali několik outfitů, které se podle módních kritiků a nadšenců staly jakousi novou klasikou, která by rozhodně neměla chybět v šatníku. Pokud si jednoho dne nebudete vědět rady s tím, co si obléknout, doporučujeme vzít si na sebe jeden z módních kousků, které v šatníku budete nově mít.  

Bílá trička jsou nestárnoucí 

Opět se začala nosit ve velkém bílá trička, která je nutné mít v šatníku ve větším množství. Bílé tričko totiž nikdy není přešlap, není to krok vedle. Pokud ho navíc zkombinujete s upnutými, šedými džíny a hezkou džínovou bundičkou, pak máte vyhráno. Tento look je jeden z typicky letních či jarních outfitů, které lze obléknout třeba na piknik s kamarády.  

Bílé triko lze nahradit bílým nátělníkem, který je dnes opět in díky návratu módy devadesátých let. Bílý nátělník však musí mít tenká ramínka.  

All black či all white se sandálky s pásky 

Páskové sandálky jsou opět zpátky. Jedná se o elegantní, pohodlný kousek, který lze kombinovat doslova se vším. My však zkombinujete tento nepostradatelný model s černou a bílou barvou. Pokud si pořídíte páskové sandálky, dokonale se budou vyjímat v all black či all white outfitu.  

Při nošení páskových sandálek však nezapomínejte na pravidelnou pedikúru. Nenalakované, dlouhé nebo popraskané nehty nevypadají v sandálcích zrovna hezky.  

Špagetová ramínka na scénu 

Ať už si pořídíte šaty nebo případně nátělníky s takzvanými špagetovými ramínky, pak neuděláte krok stranou. Takzvaná špagetová ramínka jsou nyní in, je to trend devadesátých let minulého století, s nímž tehdy přišla značka Calvin Klein.  

Doporučujeme mít v šatníku hlavně šaty se špagetovými ramínky, k nimž dáte jen tenisky nebo případně páskové sandálky. A outfit je na světě. 

Mohlo by se vám líbit...