Dřevěné módní trendy, které získaly srdce nejedné ženy

Rozhodli jste se trochu zpestřit svůj dámský šatník? Přemýšlíte nad tím, že budete investovat do krásných nových módních trendů? Doporučujeme investovat do dřevěných módních doplňků a kousků, jelikož to je přesně to, co se nyní nosí. Dřevěné módní doplňky jsou sice v módě už nějaký ten pátek, ale původně zamířily hlavně do pánského světa. Dámy zatím neměly tolik možností si koupit něco dřevěného, co by se jim mohlo hodit či co by vynosily. To se však nyní změnilo.  

Určitě pozorujete to, jak se mění všechny módní trendy. Každý měsíc je v módě něco trochu jiného, to však neznamená, že byste měli za všechno utrácet. Utrácejte jen za to, za co se opravdu vyplatí utratit. Doporučujeme například investovat do zmiňovaných dřevěných módních trendů, jelikož to bude pravděpodobně něco nadčasového.  

Dřevěné kabelky 

Jak již bylo zmíněno, ze začátku si ženy nemohly zakoupit tolik módních dřevěných trendů jako pánové. Zkrátka a dobře jich tolik nebylo k sehnání. To se však naštěstí mění, k dispozici jsou nyní například dřevěné dámské kabelky nebo kabelky s dřevěnými prvky. Ty se prodávají třeba v obchodech značky Reserved ve zbrusu nové kolekci. Už jste zaregistrovali například psaníčko, které vypadá naprosto fantasticky? 

Dřevěné brože 

Brože se opět začaly nosit, čemuž se opravdu nemůžeme divit. Brože jsou unikátní v tom, že dokážou nejeden look skvěle rozzářit a oživit. Pokud například hledáte něco, čím byste oživili obyčejné sako a jednobarevné tričko, dřevěné brože jsou přesně to, co nesmíte postrádat. Dnes se brože dělají v mnoha zajímavých provedeních, například koupí některých broží můžete dokonce přispět na dobrou věc (tuto akci mají například v internetovém obchodě BeWooden, kde můžete koupit brože ve tvaru psa, čímž přispějete na konkrétní projekty pomáhající pejskům). 

Mohlo by se vám líbit...