Dřevené motýlky dnes frčí!

Plesová sezona je už dávno za námi, ovšem to neznamená, že se jedná o jedinou takovou událost, na níž můžete stoprocentně zazářit. Plesy a bály nejsou jediné události, kde se můžete vyfiknout a ukázat se v tom nejluxusnějším světle. Jsou tu divadla, slavnostní obědy s rodinou, několika roční výročí či jen hezký večer na baletu nebo v opeře. To vše jsou možné akce, na něž se můžete perfektně obléknout a působit naprosto luxusně. Takto se oblékat milují zejména ženy, které jsou naprosto dokonalé ve své dlouhé róbě, lodičkách, šatech a s oblíbenou kabelkou v rukou. Účes si nechávají dělat někde u kadeřnice, protože jen ta dokáže na jejich hlavě vykouzlit něco, co by si ony samy jen tak nevykouzlily.

Nehty jsou zásadou v každé situaci, a tak pravidelně (nejen k různým akcím) navštěvují nehtové studio. Ovšem i pánové přece stojí za zmínku. Ani ti by si neměli oblékat leccos, protože by měli dokonale ladit ke své partnerce. Volba tmavě modrého obleku a hnědých polobotek je naprostý základ. K tomu už jen hnědý opasek a samozřejmě elegantní bílá vypasovaná košile. Ovšem pak se nabízí otázka – kravata nebo motýlek?

Jednoznačně motýlek, a to rovnou ten dřevěný!

Volit byste při otázce, zda si máte vzít motýlka nebo kravatu, měli jednoznačně motýlka. K tomu však patří speciální košile bez knoflíčků, ale samozřejmě není povinností. Nyní se nosí ty, které jsou s knoflíčky v kontrastu. Volte k nim jednoznačně motýlka, ale toho dřevěného. Jeho cena se sice pohybuje v řádu několik tisíc korun, zhruba dva tisíce, ale jedná se o kousek, který vždy využijete. Všední motýlci už vyšli z módní branže, teď zkuste uchvátit právě touto dřevěnou nádherou! Kdo by to byl čekal, že se díky této nádheře z vás stane naprostý gentleman. Pokud by vám však motýlci vadili, je tu možnost i vázanky, ale co nejužší, prosím.

Mohlo by se vám líbit...