Dřevěné věci jsou „in“!

Móda v sobě nese spoustu trendů, které jsou, ale i nejsou vhodné si koupit. Za investici rozhodně nestojí nevkusné zvonové kalhoty nebo příliš vyzývavá zavazovací trička, jež jsou nyní velmi oblíbená. Raději investujte do nadčasových věcí, a to zejména do džínových bund, dále do upnutých džínů s roztrhanými koleny nebo například do oblíbených batůžků. Za ztrátu peněz také stojí i dřevěné módní doplňky, které nyní trhají svou popularitou takřka všechny rekordy módního světa.

Člověku zůstává rozum stát, když se řekne, že se dřevěné doplňky kupují. Jistě si představí nevkusné šperky, které jsou opravu špatnou volbou a neměl by je kupovat žádný muž své partnerce a ani partnerka sama. Co ale stojí za zmínku a za investici, jsou rozhodně dvě dřevěné věci, jež jsou naprosto geniální.

• Dřevěné sluneční brýle jsou mnohem populárnější než ty kovové

Pod pojmem sluneční brýle si převážně ženy vybaví značky jako Ray-Ban nebo jiné. Také se vybaví různé typy, jako jsou například „pilotky“. Ovšem nikdo si nevybaví dřevěnou podobu této ochrany proti slunci, a to je naprosto fantastická. Sluneční brýle ze dřeva jsou velmi vkusné a padnou takřka každému muži. Svým nadčasovým vzhledem jistě zaujmete nejednu ženu v nejedné sezoně.

• Motýlci? Jedině ze dřeva!

Motýlci jsou oblíbeným a stále více moderním doplňkem pro plesovou sezonu. V současnosti se navíc jedná o opravdu módní trend, který je takřka povinností na každém plese. Kam se hrabe kravata! Ta už je dávno „out“. Jednoznačně zazáříte pomocí tohoto vynálezu. Sladíte ho takřka k jakékoli kombinaci a navíc ho naleznete v různých podobách i barvách. Stačí si jen vybrat. Pakliže si tohoto motýlka opravdu pořídíte, okouzlíte svou partnerku a dodáte jí dojem, že jste opravdu muž snů, protože rozumíte nejnovějším módním trendům. A to je přece skvělé!

Mohlo by se vám líbit...