Džínová mánie v módním světě. To je to, co je v kurzu

Zajímáte se o módní svět? Pak jistě víte, že v módním světě nyní kraluje džínová mánie. Džínové kousky, to je to, co dnes lidé musí mít. Denim však na trhu není zrovna novinkou, právě naopak – objevil se už v devatenáctém století, ovšem až v padesátých letech minulého století způsobil naprosté davové šílenství. Dalo by se říct, že davové šílenství, které vzniklo v minulém století, kraluje dodnes.  

Denim byl zprvu součástí jen pracovního úboru. Dělaly se z něj montérky nebo podobné pracovní věci. Jenže v uplynulých letech prošel denim významnou změnou, zařadil se nejen do dámského šatníku. A jelikož denimové šílenství či denimová mánie neustále pokračuje, prozraďme si několik kousků, které stojí za to mít.  

Džíny je základní denimový kousek 

Jaký kousek je základní denimový kousek? Rozhodně jsou to džíny, které se nosí v každém ročním období. Džíny jsou rozhodně vděčné a zároveň jsou také věčné. Na trhu dnes najdete obrovské množství střihů, vybere si skutečně každá žena. Pro každý typ postavy se najdou adekvátní džíny, které jsou pro danou ženu jako stvořené.  

Například džíny s vysokým pasem dotvarují postavu, upnuté džíny jsou oblíbené a jsou vhodné pro ženy, které mají perfektní postavu. Zdůrazňují totiž nedokonalosti.  

Denimové košile jsou hitem už pár let 

Doporučujeme zainvestovat i do denimových košilí, které jsou hitem už pár let. Málokdo ale ví, že právě denimové košile vychází z pánské módy a že se staly takovou klasikou jako džíny. I v tomto případě je však třeba ohlížet se na střih. Skvěle vypadají košile třeba s koženými kalhotami, outfit se pak dotvoří jen vkusným páskem.  

Džínová bunda nestárne 

Stejně tak nestárnoucím kouskem je džínová čili denimová bunda, která je oblíbená hlavně během léta, kdy se nosí velmi často. Nosí se zejména během léta, kdy se dámy potřebují ochránit před chladnějšími letními večery. Džínové bundičky jsou dlouhodobě na špici trendů. 

Mohlo by se vám líbit...