Džínovina frčí! Máte už džínové kousky doma?

V současné době pozorujeme, jak je móda rozmanitá. Móda je skutečně tak pestrá, že si vybere naprosto každý svého favorita, kterého bude nosit. Pokud jste milovníkem módy z devadesátých let, tak budete potěšeni jistě nejvíce, protože právě móda z devadesátek je ta, která aktuálně frčí. Nejen, že se opět dostaly do módy batikovaná trička nebo široké gumičky, ale taky se do módy dostalo mnoho džínových kousků, které doma nesmíte postrádat!

V džínové podobě jsme doma měli hlavně rifle, což je základ každého šatníku. Měli jsme doma úzké rifle, bederní rifle, ale taky lacláče nebo roztrhané rifle. Nyní se však do módy dostaly i jiné džínové kousky, které si rozhodně zamilujete.

Jaké kousky je nutné mít doma?

• Džínové bundy

Největším aktuálním hitem jsou rozhodně džínové bundy. Ty je třeba mít v šatníku v mnoha podobách! Krátké džínové bundy jsou ideální na léto nebo na teplejší jaro či podzim, delší džínové bundy jsou vhodné pro dobu, než se začne na podzim ochlazovat. Letos se udělali džínové bundy i pro zimu, a to v provedení s kožíškem, což je provedení, které si zamilovali hlavně pánové. Džínové bundy s kožíškem aktuálně najdete na každém rohu, proto neváhejte a kupte si tu, která se vám na první pohled zalíbí!

• Džínové sukně

Letos se staly velice populární i džínové sukně, což jsou sukně, které se taky nosily v devadesátých letech. Tyto sukně se aktuálně zapínají vepředu, a to na cvočky nebo na zip. Najdete však taky typické lacláčové šaty, které jsou mimochodem naprosto fenomenální! Člověk by řekl, že to musí nosit jenom slečny v pubertě, ale je to skutečně kousek, který si zamiluje každá dospělá žena.

• Džínové košile

Už nějaký ten pátek najdeme na trhu i džínové košile, které se dají nosit takřka kamkoliv! Oblékněte si je nejen na kávu s kamarádkou, ale klidně si ji vezměte i na rande, do kina nebo na diskotéku!

Mohlo by se vám líbit...