Hodinky dotvoří look. Jaké značky nesmí chybět ve sbírce?

Žádný look není dokonalý, pokud v něm nejsou doplňky. Každá správná nákupní maniačka dokáže utrácet i za doplňky, i když v mnohých obchodech jsou zbytečně předražené. Pokud patříte k nákupním maniačkám, které vědí, že doplňky dotvoří look, občas i drahým doplňkům neodoláte, zejména hodinkám. Hodinky jsou v současné době poměrně drahé, vyplatí se tedy místo bižuterie koupit pravé, originální a značkové hodinky, pokud si tedy připlatíme pár tisíc korun. Vydrží nám však opravdu dlouhou dobu. Otázkou je, jaké značky by v naší sbírce neměly chybět.

Hodinky jsou nedílnou součástí každé sbírky doplňků. Ženy je milují zejména z toho důvodu, že se perfektně hodí nejen k ležérním outfitům, ale také vkusně doplní elegantní look. Při nákupu značkových hodinek na internetu si dejte velký pozor na to, abyste nekoupili takzvaný fake. Fakových hodinek je na internetu mnoho, mnozí prodejci na nich chtějí jenom vydělat, a tak si hrají, že jsou naprosto originální, i když nemají originální krabičku.

Nyní však už o kouscích, které by měly zdobit vaši sbírku.

• Daniel Wellngton

Kdo by nemiloval hodinky značky Daniel Wellington. Mnozí lidé však nad těmito hodinkami ohrnují nos, a to především z toho důvodu že s myslí, že jsou jen s látkovým řemínkem. Jenže hodinky Daniel Wellington nejsou jenom s látkovým řemínkem, ale také s klasickým koženým řemínkem i s nádhernými kovovými řemínky. Stačí si zkrátka jenom vybrat.

• Michael Kors

Pokud hledáte zlaté nebo stříbrné hodinky, které by na ruce nádherně vypadaly, stačí sáhnout po Michael Kors hodinkách, které jsou skutečně dech beroucí. Lze je zakoupit nejen ve zlaté podobě, ale také ve stříbrné podobě nebo také v měděné či narůžovělé podobě. Všechny jsou však krásné a svým provedením nadčasové. Hodí se zejména k elegantním outfitům, k ležérním volte hodinky s koženými nebo látkovými řemínky.

Mohlo by se vám líbit...