Hodinky, které jsou označovány za tikající rekordmany

Chcete si pořídit opravdu krásné hodinky, které vám bude kdekdo závidět? Proč si kupovat hodinky, které má každý, pořiďte si raději exkluzivní kousky, které jen tak někdo nemá, a to hlavně díky jejich ceně, která sahá až do nebes. Mluvíme o tom, abyste si pořídili jedny z nejdražších hodinek vůbec, které se často označují za tikající rekordmany.  

Nejdražší hodinky na světě si většinou kupují sběratelé, ovšem najdou se mezi nimi i ti, kteří si chtějí dopřát něco, co si nikdy jindy nedopřáli. Pakliže se řadíte k lidem, kteří si chtějí udělat radost, udělejte si ji právě tikajícími hodinkami, které jsou unikátní, jiné, které jsou zajímavé svými strojky a které zároveň neznají hranic.  

Nejdražší hodinky světa jménem Brequet – Grande Complication 

Pokud bychom rovnou měli přejít k nejdražším hodinkám světa, přešli bychom k hodinkám Brequet – Grande Complication. Jedná se momentálně nejdražší hodinky na světě, které vznikly jako dar pro královnu Marii Antoinettu. Jedná se o dar, který francouzské královně měl dát tajný ctitel už v roce 1782. Nechal je vyrobit u věhlasného hodináře Abarahama-Louise Brequeta. Skvost byl dokončen až v roce 1827, kdy hodinky dokončil až hodinářův syn.  

Další hodinkové skvosty 

K další nejdražším hodinkám na světě patří i hodinky od Patka Philippeho, které nesou označení Ref. 1518. Jedná se o hodinky, které lze koupit za 283 milionů korun a které jsou známé především svou komplikovaností strojku. I když na první pohled mohou vypadat hodinky jako jednoduché, obyčejné kousky, není to tak. Jedná se o hodinky, jež byly vyrobeny v pouhých čtyřech kusech, je to tedy naprostý unikát.  

K dalším drahým hodinkám se řadí i hodinky od Louise Moineta, které vytvořil v rámci kolekce Meteoris. Hodinky mají cenu 111 milionů korun a jsou plné drahokamů, které pochází rovnou z vesmíru.  

Mohlo by se vám líbit...