I leopardí vzor se může nosit stylově. Poradíme, jak na to

Když se dostal leopardí vzor zase do módy, mnozí lidé nevěřícně kroutili hlavami. Přece jen se jedná se o vzor, který nevypadá zrovna dvakrát stylově, ale spíše lacině. Lidé mají leopardí či jiné zvířecí vzory spjaté s levnými dívkami, které se rády prezentují na veřejnosti jen v minisukních, krátkém topu a právě v dlouhém gepardím nebo leopardím kabátu. Když se však leopardí vzor zase dostal do módy, začalo se spekulovat nad tím, jak tento skvělý vzor zkombinovat tak, aby výsledný outfit nevypadal lacině, ale spíše stylově. A kupodivu to jde!

I když se může zdát kombinace leopardího vzoru s jinými kousky zbytečná, jelikož mnozí jsou toho názoru, že pokaždé působí výsledek poměrně lacině, ne vždy je výsledek takový, jaká jsou očekávání. Kombinovat různé kousky s leopardími modely se skutečně vyplatilo, nebylo to zbytečné, jak se mnozí domnívali. Díky přemýšlením nad kombinacemi tak vznikly fantastické outfity, které jistě oceníte, když leopardí a jiné zvířecí motivy zase přišly do módy.

Když nosí leopardí vzory modely, které mají moderní střihy

Pokud nechcete zdlouhavě přemýšlet nad tím, s čím zkombinujete leopardí vzory, udělejte to tak, že si obléknete model moderního střihu, který bude právě nositelem leopardích vzorů. Když si vezmete například midi sukni nebo zavinovací halenku zmiňovaného vzoru, rozhodně neuděláte krok vedle. Snadno moderní modely zkombinujete s černými kousky oblečení a máte vyhráno.

S černou se kombinují leopardí vzory nejlépe. Ani s bílou nevypadají modely špatně, jen černá je zkrátka černá. A v tomto případě je to to nejlepší, po čem můžeme sáhnout.

Kvalitní složení odstraní laciný vzhled

Pokud nechcete vypadat lacině a chcete si své leopardí kousky zkombinovat prakticky s čímkoli, musíte dbát na složení. Materiálové složení je velice důležité, pokud zvolíte lesklý samet nebo umělý materiál, nemůžete se divit tomu, že si o vás lidé nebudou myslet zrovna dobré věci.

Ideální materiál leopardích modelů je bavlna nebo případně hedvábí.

Mohlo by se vám líbit...