Jak být trendy podle Victorie Beckham

Oblékat se podle hvězd – to je někdy skvělé. Některé hvězdy jsou totiž zároveň módními ikonami a skutečně se nespletete, když si něco obléknete podle nich. Například oblékat se podle Victorie Beckham, to je moc dobrý nápad. Se svou stejnojmennou značkou dobývá svět módy, její přehlídky jsou spojené s ovacemi ve stoje.  

Victoria Beckham se stala známou hlavně díky sňatku s nejvíce sexy fotbalistou světa – s Davidem Beckhamem. Dnes mají rovnou několik dětí, které jako by jim z oka vypadly. Nicméně zůstaňme u módy a prozraďme si, jak být trendy podle Victorie. Bývalá členka skupiny Spice Girls totiž moc dobře ví, co si vzít na sebe.  

Pokud byste se zeptali stylistů na to, jaký je styl Victorie, odpověděli by vám, že sází na minimalismus a eleganci.  

Nadčasovost, to je důležité 

Pokud slavnou módní ikonu sledujete na sociálních sítích nebo jinde, víte, že sází také na nadčasovost. Sice se nejlépe obléká podle aktuálních módních trendů, ale nadčasovost, to je něco, s čím vždycky zazáříte. Navíc jednotlivé kousky tak často neobměňujete, což je velké plus.  

Zahrňte i vy do svého šatníku několik nadčasových kousků, které z módy nevyjdou. Máme na mysli například bílé tričko, sukně v midi délce nebo džíny či nadčasový trenčkot. To radí a doporučuje sama Victoria.  

Černá z módy nikdy nevyjde 

Sama Victoria moc dobře ví, že černá z módy nikdy nevyjde. I když ji řada lidí přezdívá černá vdova, pravdou je, že černá je vždycky v kurzu. Není to jen synonymum smutku a pochmurné nálady, je to něco, s čím nikdy nešlápnete vedle.  

Černá navíc opticky zužuje postavu, navíc ubírá několik kilogramů a sluší ženám každého věku. Navíc sedne s jakoukoli jinou barvou, tudíž je černá také velice praktická. Pokud sledujete zmiňovanou módní ikonu, víte, že nesmrtelná černá klasika patří k jejím nejoblíbenějším. 

Mohlo by se vám líbit...