Jak přežít nakupování s drahou polovičkou

Nakupování je věc velice oblíbená, o tom není pochyb ani sporu. Zejména tedy ženská část populace si nakupování nemůže vynachválit. Pánové už nejsou tak nadšení, především pokud musí hradit jednu položku za druhou a obcházet jeden krám vedle druhého, ve kterém navíc minimálně půl hodiny čekají na to, až si drahá polovička něco koupí. Pánové, pokud chcete nakupování přežít, poradíme vám několik fíglů, jak na to. 

Nakupování po částech 

Není nic lepšího, než si mezi věčným utrpením dělat pauzičky. Proto navrhněte své drahé polovičce, že si budete dělat pauzy. Na tom není nic špatného a pokud by se přece jenom namítalo, můžete partnerku nechat jít samotnou a vy si zatím v kavárně dopřejete kofeinový nápoj a něco sladkého k tomu.  

Případně se vyplatí střídat obchody v centru. Zatímco chvíli se bude putovat po módních buticích, poté se budete motat mezi sportovními potřebami. Třeba partnerka na tento kompromis přece jenom přistoupí. 

Dobře se vybavte 

Sice nemůžete v kabinkách módních butiků pojídat klobásku s chlebem, ale můžete se vybavit jinak. Stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikace, které vás alespoň na nějakou chvilku zabaví. Mohou to být hry, případně on-line noviny nebo jenom nějaká dobrá knížka či pořad, který chcete po dlouhých měsících dokoukat.  

Nezapomeňte si vzít i nějakou motivační odměnu, kterou může být oblíbený bonbon nebo nějaká sladkost, kterou sníte předtím, než zamíříte s partnerkou do dalšího krámu v pořadí. 

Výběr je vždycky správný 

Abyste z nakupování neudělali nekonečnou záležitost, měli byste vždycky kývnout na to, co si partnerka vybere. Stejně nikdy nedá na vaši radu a jenom by ze zamítnutí daného kousku mohla být tichá domácnost. 

Buďte tedy otevřený všemu, co si partnerka vezme na sebe. I když – pokud by se ptala na podezřele mnoho kousků, s pochvalami to nepřehánějte, ať jí to nepřijde podezřelé. 

Mohlo by se vám líbit...