Jak se obléknout na první rande?

Obléknout se stylově a neklopýtnout. To jsou hlavní požadavky na celkový outfit na rande. Jenže řada žen se obává klopýtnutí tak moc, že k tomu nakonec dojde. A je najednou po krásném rande, které se zprvu jevilo doslova dokonale. Abyste zbytečně nezazmatkovali, poradíme vám několik tipů, jak se na první rande obléknout. 

Oblečení se vždy odvíjí od situace 

Pamatujte na jedno – oblečení se vždycky odvíjí od situace. Každý obvykle ví, kde je místo setkání. A na základě toho vybírejte jednotlivé kousky vašeho outfitu. Máte v plánu jít do kina? Vezměte si raději lehký kardigan nebo svetřík, jelikož po setmění bývá vždycky krapet zima. Nebo míříte do parku? V takovém případě si neberte podpatky, ať se nezaboříte do prvního kopečku hlíny, který vám přijde do cesty. 

Pohodlí na prvním místě 

I když se to nezdá, to, jestli se cítíte v daném outfitu pohodlně či nikoliv se na první pohled projeví. Pánové si zkrátka všimnou toho, jestli vás bolí nohy v podpatcích nebo jestli se necítíte v dané košili, kterou jste si oblékli místo pohodlnější mikiny, která byla tou původní volbou.  

Nebojte se pohodlných věcí, ty obvykle vyhrávají na plné čáře. Že jdete zrovna do luxusní restaurace? Existují i boty, které nemají podpatky. Co třeba zvolit působivé mokasíny nebo obyčejné, leč stylově vypadající baleríny? 

Neodhalujte příliš mnoho 

Jinými slovy – zachovejte trochu tajemství. Mnohé ženy v touze zaujmout na první pohled automaticky sahají po mini sukních a po velkých výstřizích, ale tudy cesta opravdu nevede. Mnohem lepší je nechat si něco na příště, ať má muž důvod se s vámi setkat.  

Na prvním rande je důležité vypadat především inteligentně, zábavně, spíše sofistikovaně. Nemáte v úmyslu skončit s mužem hned po večeři v posteli, nebo snad ano? 

Mohlo by se vám líbit...