Jak správně kombinovat minimalistické šperky

Každá nákupní maniačka ví, že bez doplňků není outfit dokonalý a kompletní. Proto se snaží o to, aby své outfity kombinovaly s minimalistickými šperky. Ano, sice jsou k dostání i masivní šperky, ale pravdou je, že minimalistické šperky jsou to, co se aktuálně nosí. Pokud se rozhodnete kombinovat minimalistické šperky s vašimi outfity, vykouzlíte opravdu dokonalý look, který bude módními návrháři ohodnocen deseti body z deseti. Že si nevíte rady, jak zmiňované a dnes tolik populární minimalistické šperky kombinovat? Je načase si to prozradit.  

Střídejte styly 

Nebojte si s minimalistickými šperky a konečnými outfity hrát. To, že na sobě máte elegantní outfit ještě neznamená, že musíte volit jenom perly. Nemusíte se bát ani geometrických tvarů nebo minimalistických šperků v provedení, které je zcela v rozporu se stylem oblečení.  

Stejně tak se nebojte hrát s konkrétními minimalistickými šperky. Nikde se nepíše, že řetízek musí mít jenom jeden přívěsek nebo že na prstech nemůžete mít více než jeden prsten. Buďte otevření možnostem a upusťte uzdu své fantazii.  

Romantické šperky kombinujte s business stylem 

Máte v práci nařízený dress code v podobě business stylu? V takovém případě byste měli outfit doplnit o elegantní romantické minimalistické šperky. Těmito romantickými šperky se rozumí především jednoduché náramky bez zbytečných aplikací a přívěsků nebo náušnice, které jsou sotva postřehnutelné, přesto v uchu jsou.  

Minimalistické šperky v romantickém stylu jdou opravdu ruku v ruce s business stylem, kterému většinou dominuje bud textil, nebo kůže.  

Kulaté medailonky kombinujte s čímkoliv 

Existují minimalistické šperky v takovém provedení, které se dají kombinovat prakticky s čímkoli. Jsou jimi kulaté medailonky, které jsou dnes velice oblíbené. Do medailonku může být i leccos vryté. 

Mohlo by se vám líbit...