Jak vybavit předsíň?

Předsíň je nedílnou součástí každého domu. Ihned si jí všimneme, když vstoupíme do našeho příbytku. Mnozí lidé považují předsíň za samozřejmost, nevěnují jí při zařizování žádnou pozornost. Jenže je třeba si uvědomit, že předsíň je to první, co registrujeme, když vejdeme do něčího příbytku. Měli bychom tedy věnovat pozornost zařizování i této části domu. Abyste vybavili svou předsíň tak, jak se má, přinášíme vám seznam toho, co nesmí v předsíni chybět či čím předsíň vybavit.  

Botník 

V žádné předsíni nesmí chybět botník. Je však jen otázkou, jestli si v botníku necháte veškerou obuv nebo zvolíte jen takovou, kterou aktuálně nosíte. Mnozí lidé mají botníky opravdu obrovské, jiní však mají jen drobné botníčky, do nichž se sotva vejdou dva páry obuvi. Obecně platí, že by takový botník měl mít hloubku aspoň čtyřicet centimetrů, aby se do něj boty vešly. Stejně tak by měl být dostatečně větraný, zpocené boty v něm tak budou aspoň volně osychat.  

Věšák na kabáty 

Stejně tak nesmí chybět v žádné předsíni věšák na kabáty. Samozřejmě to s nimi nemusíte přehánět, ale je opravdu nutné, aby věšáky na kabáty v předsíni byly. Kam byste jinak kabáty dávali? Brali byste si je s sebou až do obývacího pokoje? To je přece hloupost.  

Zrcadlo 

Když si kabát oblékáte, potřebujete vědět, jak vám to sluší. A abyste si v botách nezašpinili dlažbu v koupelně, musíte mít zrcadlo i v předsíni. Opět platí, že nemusíte mít zrcadlo extrémně velké, ale čím větší bude, tím lépe uvidíte celý svůj outfit. Většina lidí má však jen drobné zrcadlo, které však taky stačí.  

Věšák na klíče 

Abyste své klíče neztráceli, doporučujeme mít v předsíni pověšený věšák na klíče. Dnes je takových věšáků na trhu mnoho v různých provedeních, jistě si vyberete. Levné je najdete třeba v oblíbeném Pepcu. 

Mohlo by se vám líbit...