Jak vypadá nejdražší automobil na světě?

V nedávné době se uskutečnil známý ženevský autosalon, na kterém se opět představilo několik unikátních kusů, které uchvátily celý svět. Zejména milovníci automobilů byli opět v ráji, jelikož se jim dostala k nahlédnutí unikátní vozidla, která se hned stala jejich snem, kvůli kterému budou šetřit. Dokonce se letos na ženevském autosalonu objevilo i nejdražší auto na světě, které vyjde na více jak sedmnáct milionů eur. Jedná se o výjimečný automobilový kousek, který má na svědomí luxusní značka Bugatti. Jedná se konkrétně o hypersport La Voiture Noire, což je doslova v překladu “černé auto”. 

Drtivá většina návštěvníků letošního ženevského autosalonu byla novým vozem naprosto omámena. Je pravdou, že se sice jedná o pouhopouhý koncept, který je zatím bez motoru, ale už nyní si získal své fanoušky, kteří si na něj budou šetřit, dokud nepřijde do prodeje. Dokončený by měl být až za dva roky, tudíž je opravdu spoustu času na to si ušetřit.  

I když na ženevském autosalonu nejdražší vozidlo světa nemělo motor, poháněl ho zatím elektromotor, aby mohl z výstavy odjet takzvaně po svých.  

Jak vypadá nový luxusní vůz putující z dílny značky Bugatti? 

Nový luxusní vozidlo je postaveno na stejném technickém základě jako model Bugatti Divo a Bugatti Chiron. Pod kapotou bude skrývat osmilitrový motor s výkonem až patnáct set koní. Z nuly na sto bude zrychlení za dvě a půl sekundy, jeho maximální rychlost bude 400 km/h.  

Nové Bugatti je kombinací vysokého výkonu supersportovního vozidla a komfortní luxusní limuzíny. Pokud jste milovníkem sportovních, ale také luxusních vozů, tento vůz stojící bezmála sedmnáct milionů eur je stvořen přímo pro vás.  

Vůz, kterého bude jen jeden kus 

Tedy byl by pro vás, když by ho jeho záhadný kupec prodával. I když zatím vůz není vyrobený, tak už je zároveň prodaný, a to zmiňovanému záhadnému kupci. Automobil bude navíc naprosto jedinečný i v tom, že ho na světě bude jen jeden jediný kus.  

Mohlo by se vám líbit...