Jaké boty vytáhnout na večírek, abychom v nich vydrželi celou noc?

Co budete dělat o víkendu? Plánujete vyrazit na večírek a nechcete jít v teniskách, protože právě to se nehodí? Plesová sezona je úspěšně započatá a ani tam se nehodí jít v pohodlných keckách. Jenže si možná říkáte, že společenská obuv je nepohodlná a že v ní rozhodně nevydržíte déle než dvě hodiny. A chodit posléze bosky, to je jen jeden obrovský hazard se zdravím.  

Naštěstí jsme se na tuto problematiku podívali a máme pro vás několik tipů, jaké boty si vzít na večírek, abyste v nich vydrželi opravdu celý dlouhý den, respektive celou dlouhou noc. Navíc krásně doplní jakékoli šaty, které budete mít na sobě, a lidé vás nespustí z očí.  

Lodičky s sebou, ale ne žádnou nudnou klasiku 

I když se říká, že lodičky jsou nejméně pohodlná obuv, pravdou je, že když zvolíte lodičky s vyplněnou podrážkou či nižším podpatkem, vydržíte v nich celou noc. Navíc lodičky jsou nejvíce ženské a sexy boty, proto nad nimi pouvažujte.  

Pokud byste se je přece jen rozhodli vytáhnout, v ideálním případě byste měli vytáhnout kousky se zajímavými ozdobami nebo s flitry. Nudná klasika je sice nadčasová, ale už s ní moc nezaujmete. Inspirujte se třeba seriálem Sex ve městě, kde hlavní hrdinky obouval sám velký Manolo Blahnik.  

Kotníkové party boty jako zaručené pohodlí 

Pokud chcete do společnosti vytáhnout boty, na které si netrumfne každý, doporučujeme to zkusit s kotníkovými party botami. Ano, i takové boty existují a u těchto bot vám zaručujeme, že v nich vydržíte naprosto celou noc. Party boty aktuálně najdete v obchodech třeba poseté nejrůznějšími kamínky, tudíž jsou to ty nejvíce třpytivé boty v obchodech. Nebojte se ani jejich metalického provedení, protože právě takové boty zaujmou pozornost takřka ihned.  

Sandálky bez zdobení nevytahujte 

Na večírek si klidně vezměte i sandálky, které však nevytahujte v případě, že nemají zdobení. Zdobení je zkrátka nyní trendy, třpytky jsou moderní a flitry jsou in. Nebojte se tedy štrasových kamínků, kterými budou sandálky poseté od shora až dolů. 

Mohlo by se vám líbit...