Jaké hodinky patří k těm nejdražším?

Hodinky jsou doplněk, který se řadí ke každodenním outfitům, bez kterých stoprocentně nemůžete žít. Jedná se o takový doplněk, který naprosto dokonale ucelí daný look a vy se cítíte, jako byste měli ten nejlepší vzhled na celé planetě. Jste s tím jednoduše spokojeni a právě to vás nutí k tomu, že se cítíte zároveň i absolutně pohodlně. Hodinky si lze kupovat všude. Mezi teenagery je velmi populární objednávání z internetu, kdy jste naprosto nadšení z toho, že najdete hodinky za šedesát korun. Ovšem ti, co chtějí už kvalitní hodinky, protože touží po jedné klasice, která vydrží opravdu věky, si kupují hodinky od nejrůznějších značek. Mezi ty nejznámější a zároveň i nejoblíbenější patří jednoznačně hodinky od Michaele Korse, který se specifikuje především na hodinky, kolem jejichž ciferníku jsou posázeny kamínky. Obyčejnější vzhledem jsou pak ty od Calvina Kleina. Samozřejmě na své si přicházejí i milovníci čistě řemínkových hodinek, protože i těchto značek je habaděj. Jenže tyto hodinky se pohybují v rozmezí pěti tisíc. V jakém cenovém rozpětí se pohybují však ty nejdražší hodinky světa?

• Patek Phillipe Platinum World Time

Tyto hodinky jsou naprosto exkluzivní a dokonalé. Jedná se o zlaté lemování ciferníku, který je stříbrný a vypadá jako velký stroj v malinkém provedení. Kožený řemínek dodává jistou eleganci, kterou ocení jistě každý muž, který si tyto hodinky pořídí. Pokud by vás zajímala cena, protože byste si je třeba jednou plánovali koupit, jedná se o čtyři miliony dolarů.

• Chopard Super Ice Cute

Přes milion dolarů zaplatíte tehdy, kdy si koupíte tyto krásky. Jedná se o stříbrné hodinky, které jsou posázeny po celé své kráse drobnými kameny. Jsou to hodinky určené především pro ženy, a to zejména ty, které se vyžívají v přepychu a v luxusu. Jeden velký třpytící se náramek je totiž tím nejlepším popisem těchto exkluzivních hodinek.

Mohlo by se vám líbit...