Jaké hotelové pokoje patří k nejdražším?

Plánujete už nyní svou dovolenou a přemýšlíte nad tím, v jakém pokoji se ubytujete, respektive v jakém hotelu si zařídíte rezervaci? Proč si jednou za dlouhou dobu nedopřát luxus v podobě nejdražšího hotelového pokoje světa? Takové pokoje jsou zážitkem samy o sobě, a tak ven nebudete muset ani nakouknout. Za absolutně dokonalý zážitek si však budete muset zaplatit, a to klidně i dva miliony korun.  

Člověk si říká, že za ubytování utrácet zbytečně nebude, ale pak se dozví o luxusních hotelech a fotky z hotelu ho naprosto učarují, a tak se rozhodne za hotel utratit. Mnohé pokoje v těchto luxusních hotelech jsou však tak drahé, že si je nemůže dovolit jen tak někdo. Pojďme si zmínit nejdražší hotelové pokoje světa, abychom věděli, jestli si je dovolit můžeme či nikoliv.  

Přes milion a půl za pokoj 

Kolik jste v minulosti utratili za hotelový pokoj? Pravděpodobně to nebylo více jak několik tisíc korun. Jsou však pokoje, za které utratíte i víc jak milion a půl korun. Třeba přesně tolik utratíte za pokoj v luxusním hotelu President Wilson, který najdete v Ženevě. Jedná se o nejdražší střešní hotelové apartmá na světě, odkud můžete sledovat okolo se rozprostírající Alpy.  

Jaké osobnosti se zapsaly do knihy hostů? 

Střešní apartmány ve zmiňovaném hotelu toho mají opravdu mnoho, co nabídnout. K dispozici jsou úchvatné mramorové koupelny, vířivka, také terasy, odkud jdou vidět zmiňované Alpy. Pokud se rozhodnete zaplatit skoro dva miliony korun za pokoj, a tím se tedy rozhodnete zapsat do knihy hostů, přidáte se k osobnostem, jako je Rihanna, Michael Douglas, Bill Gates nebo Richard Branson. Ti všichni totiž ve zdejších apartmánech strávili minimálně jednu noc.  

Luxusních apartmánů přibývá 

Možná jste zaznamenali, že roste počet opravdu velice luxusních apartmánů. Důvodem toho je fakt, že roste i počet miliardářů a milionářů obecně, a tím pádem roste také poptávka po luxusu. V současné době už existuje daleko více pokojů, za něž se platí dolarové pětimístné sumy, než tomu bylo v devadesátých letech. 

Mohlo by se vám líbit...