Jaké židle vám vytvoří stylovou domácnost?

Svět bydlení se v současné době hodně mění. Nacházíme najednou v obchodech s nábytkem spoustu zajímavých kousků, o nichž bychom si dříve ani nepomysleli, že jednoho dne budou tak moderní, jako jsou nyní. Například do obývacího pokoje kupujeme ne jeden, ale rovnou dva konferenční stolky. Do jídelny nakupujeme raději masivní přírodní stoly, které působí stylově. A ke stolům přidáváme židle, o nichž bychom si nikdy nemysleli, že mohou být tak moderní.

V jednu chvilku jsme byli zvyklí hlavně na takové židle, které jsou z látky. Byly většinou dlouhé, aby nám perfektně pokrývaly celá záda. Poté přišla éra židlí bez klasických nožiček. Tyto židle měly najednou jenom jednu velkou nerezovou trubku, na které jsme seděly.

Dnes se však dostaly do módy naprosto jiné židle. Nejen, že jsou zase moderní klasické dřevěné židle, které má například babička ještě v kuchyni, ale také se staly moderní plastové židle, které mají čtyři šikmé nožičky. Jistě si je vybavujete, protože je určitě máte doma.

Různé barvy, různé kombinace

Právě tyto židle najdete dnes naprosto všude. Jejich ceny se pohybují různě, začínají většinou na osmi stovkách. Nejhezčí a nejlevnější mají rozhodně v JYSKU, ale najdete je taky v obchodních domech IKEA. Bohužel je však nenajdete v setu se stolem, musíte si je bohužel koupit po jednom, což nevyjde zrovna nejlevněji.

Tyto židle se ale nebojte kombinovat. Nebojte se udělat si kuchyni s jídelnou do bílo-šeda, k níž pak sladíte i židle. Dvě židle bílé, dvě šedé – co by ne?

Jsou k dispozici jenom plastové?

Samozřejmě tyto židle s šikmými, většinou přírodními nožkami najdete i v látkové, nikoliv jenom v plastové podobě. V té látkové podobě jsou však dražší, ale na druhou stranu jsou kvalitnější a pohodlnější.

Pokud by se vám tyto židle líbily, mějte na paměti, že jsou rychle pryč, tudíž s nákupem neotálejte a zbytečně ho neodkládejte. Je o ně opravdu zájem, i přes vyšší cenu.

Mohlo by se vám líbit...