S jakými bundami zabodujete na jaře?

Jaro s sebou konečně nese i zvyšování teplot, což opravu láká změnu šatníku. Zimní kabáty a bundy se nyní už opravdu nevyplatí nosit, i když se na některých místech České republiky ještě objevuje sněhová nadílka. Ta už ale pomalu roztává, což opravdu navádí k tomu, abyste si svůj šatník dali do kupy. Opět můžete vytáhnout oblíbené děravé džíny, dále různé topy a trička s krátkým rukávem, které byly přes letošní velmi tuhou zimu hotové tabu. Také se můžete zaměřit na tenisky, které opět můžete z botníku vytáhnout a znovu je můžete aktivně nosit. Vždyť se jedná o tak pohodlný kousek!

Spousta žen však stále neví, na jaké kousky se zaměřit při sychravých ránech. Rána totiž jsou opravdu ještě chladná, a tak se nevyplatí chodit do práce pouze v saku. Volte lehčí verze kabátů a následující bundy, které vás stoprocentně zahřejí a při teplejších odpoledních nebudou zas takovou přítěží.

1. Parka jako bod číslo jedna

Oblíbená vojensky zelená parka se nachází i v jarních provedeních, což zaručuje opravdu skvělou záchranu před chladnějšími rány. Vypusťte verze s kožíškem, ale neodcházejte od tohoto typu bund. Skvěle ji doladíte následně s teniskami a batůžkem, a tak komfort a pohodlnost bude také na místě. Nebojte se kombinace s roztrhanými džíny, protože se jednoznačně o krok vedle nejedná.

2. Bomber bunda nesmí chybět v žádném ženském šatníku

Mezi jednoznačné kandidáty na výherce v soutěži top jarních bund se určitě řadí i oblíbená bunda bomber. Svou popularitu si získala právem, protože se jedná o ten nejstylovější kousek této, ale i loňské sezony. Pakliže ji ještě nemáte, musíte ji jednoznačně mít. Neuděláte s ní krok vedle v žádné kombinaci a zaručeně s ní obdržíte pouze slova obdivu. Najdete ji v nejrůznějších barevných kombinacích, s čímž si tedy přijdete na své. Pokud ji sladíte s teniskami, budete sebe i svůj styl naprosto milovat!

Mohlo by se vám líbit...