Jarní trendy 2019. Připravte se na jaro už nyní

Před chvílí jsme slavili Silvestr a pomalu už se blíží jaro. Odhoďme bundy a vrhněme se na šaty, sukně, halenky a kraťasy. Bude toto jaro spíše do pastelových odstínů nebo do divokých křiklavých barev, které budou strhávat pozornost nejednoho kolemjdoucího? Poradíme vám, na co se konkrétně zaměřit. Mnohé kousky jistě už nyní najdete v obchodech, proto se vydejte na nákup už nyní.

Žlutá barva

Většinou ji buď milujete nebo nesnášíte. Uvidíme, kolik žen si žlutou ještě víc oblíbí, komu se teprve začne líbit a kdo z ní bude znechucen. Co ale už víme je, že na molech budou barvou číslo jedna. Jaké kousky si v této barvě koupíte vy?

Malé bílé úzké šaty

Každá z nás má doma minimálně jedny malé černé šaty, ale toto jaro bude ve svěžejším duchu. Malé bílé šaty prý zaplaví všechny možné oděvní řetězce. Budete si tedy moct vybrat z různých materiálů a střihů, které nejlépe zapadnou do vašeho šatníku. Co takové zajímavé krajkové bílé šaty, bílé saténové šaty nebo třeba bílé pohodlné bavlněné? Je to jen na vás!

Nadýchané rukávy

Móda se velice často vrací a tento trend není výjimka. Nadýchané rukávy byly hitem 80. let. Zatímco mladší dívky nejsou z nadýchaných rukávů “na větvi”, starší ročníky ale určitě hodně ocení, že budou moct vytáhnout sáčko nebo halenku, které nosily za mlada.

Košilové šaty

Naopak jeden z kousků, které si dokážeme představit úplně na každém, jsou košilové šaty. Pokud si vyberete správný střih a odstín, budete v nich zářit. Perfektně se k nim hodí pásek a boty na podpatku nebo jen malá kabelka přes rameno. Trendy budou právě žluté nebo námořnicky pruhované.

Oversized vesty

Něco, co se hodí téměř ke všemu. Můžete volit konzervativnější tmavé odstíny nebo extravagantní žluté a zelené jarní barvy. Výběr je jen na vás.

Budete nakupovat podle trendů nebo ani jedna věc z tohoto seznamu není váš šálek kávy?

Mohlo by se vám líbit...