Jeden stolek nestačí! Kupte rovnou dva

Móda v oblasti bydlení se mění lusknutím prstů. V poslední době se setkáme s různými trendy, které stojí za koupení. Mít moderní bydlení chce mít kdekdo. Proto se neustále sledují různé účty na sociálních sítích, které právě o moderním bydlení pojednávají. Právě na nich se nejvíce můžete inspirovat, pokud tedy běžně nechodíte do obchodních domů, jako je třeba IKEA, kde mají rozestavěný kousek pokoje, z něhož taky sálá spousta inspirace.

Pokud sledujete aktuální trendy, rozhodně vám neuniklo to, že se mění hodně obývací pokoj jako takový. Nyní jsou moderní hlavně francouzská okna (tedy okna, která jsou od stropu až po zem). Také se poměrně hodně kupuje i masivní nábytek či se gauč doplňuje nikoliv o jeden, ale rovnou o dva konferenční stolky. Proč tomu tak je?

Samozřejmě to není proto, že by se vám na jeden stolík nic nevlezlo. Je to zkrátka módní hit, který se poměrně ujal. Už ho máte taky doma?

Jak velké stolky to mají být?

Na velikosti stolků opravdu nezáleží. Důležité je, aby stolky byly dva, nikoliv jeden. Většinou se volí kulaté stolky, kdy jeden je větší a vyšší a druhý nižší a menší. Skvěle tak pod sebe zapadají. A přesně tak to má vypadat – mají do sebe perfektně zapadat.

Pokud máte větší gauč, můžete si dovolit nejen kulaté stolky, ale i ty protáhlé. Nebojte se obdélníkových nebo jinak podobných stolků. Na jeden (ten větší) dáte nějakou hezkou dekoraci, na druhý pak položíte třeba knížku nebo televizní program. Doplňky opravdu hrají velkou roli.

Kde takové stolky seženu?

Většinou tyto stolky koupíte samostatně, tudíž to bude trochu dražší, než jste možná předpokládali. Nejvíce takových stolků najdete převážně v nabídce obchodu JYSK, ale také si najdete své vyvolené i v IKEI, ale v tomto případě je JYSK tou výhodnější a levnější variantou. Samozřejmě si takové stolky můžete nechat udělat i na zakázku, ale to vás vyjde jenom zbytečně draho.

Mohlo by se vám líbit...