K jakým prodejům bude docházet ve Volkswagnu?

K řadě změn nedochází jen v politice, jak jsme v České republice zvyklí, ale také i ve světě automobilů. Takové změny vyhledává řada mužů, kteří naprosto milují vozy a jejich vůni. Většinou se jedná o šílené milovníky takových vozidel, které auta berou jako svůj hlavní koníček. Právě ti totiž sledují přímo dychtivě jednotlivé změny, které se dopouští řada automobilek. Když se však jedná o novinky na trhu, to už zpozorní určitě každý muž, protože každý muž miluje nové vozy. Většinou si pánové celý život šetří na svůj vysněný vůz, který se však během let několikrát změní, protože se přece jenom dočkají nových modelů od zamilované automobilky.

V automobilovém světě ovšem nepřichází jenom novinky, ale také se zvažují i prodeje různých značek či jiných modelů, který je zapotřebí se vzdát. S takovými prodeji se však setkáme u jednotlivých značek opravdu minimálně, proto i takový kup je relativně zajímavý a jedná se o novinku, kterou by měl mít na paměti každý nadšenec do vozů. S jedním takovým překvapením se v nedávné době představil také Volkswagen, který neustále zvažuje prodej značky Ducati.

O tomto prodeji se spekuluje už pěknou dobu

Motocykly Ducati jsou relativně populární. Byly přirazeny k divizi Audi před pěti lety. Když se však ocitl skandál s Dieselgate, tak se začalo spekulovat, že se tato značka prodá dál, protože s ní nechce mít automobilka nic společného. Všichni si mysleli, že se jedná o fámu, ale očividně je to pravdivý krok, ke kterému se přiznala samotná automobilka až nyní. Do této doby totiž podobné spekulace Volkswagen dementoval, ale teď, když se o kousek prodej přiblížil k možnému kupci, se vše potvrdilo.

Samozřejmě se nejedná o skutečný prodej, ale zatím je to prý jen nějaké slepé hledání vhodného kandidáta na možného kupce. Až následný průzkum trhu rozhodne, komu do rukou se Ducati vloží. Nejedná se tedy o nutnost prodat Ducati za každou cenu, ale řádně se přemýšlí, než se tato značka prodá někomu dalšímu.

Mohlo by se vám líbit...