Kabelka jako psychologický rozbor

Dámské kabelky, to je kapitola sama pro sebe. Kdyby před vámi několik náhodně oslovených žen na ulici vysypalo obsah své kabelky, možná byste se divily, co všechno se v nich dá najít. Bez nadsázky se dá říci, že v ženské kabelce najdete úplně celý život. Od osobní kosmetiky, svačiny, dokladů, časopisů, poznámek přes různé kuriozity. Ovšem i kabelky podléhají módě a svých nositelkách dokážou leccos vyprávět. Zkuste naslouchat kabelkám a jejich příběhům.

Velké bagy nosí kreativní ženy

V současnosti je móda v oblasti kabelek hodně liberální. Zkrátka a jednoduše můžete nosit téměř cokoli, co vás napadne, nikdo vás za to nebude odsuzovat. Objevují se sice různé módní trendy, které můžete kopírovat, nebo se jimi inspirovat, ale nikdo vás k ničemu nenutí. Kabelka j ale psychologickým rozborem vaší osobnosti. První věcí je, jako kabelkou nosíte. Pokud máte menší kabelku, kde jsou jen klíče, doklady a peněženka, nejenom, že respektujete současný trend minikabelek, ale zároveň máte rády řád, jasná pravidla, více, co je vaší prioritou a co je v životě podstatné. Jste praktická. Naopak ženy milující velké kabely mohou být rozevláté i v životě, zvládnou spoustu věcí, jsou aktivní, vždy mají při sobě pomoc, jsou přátelské a kreativní.

Červená je pro lvice salonů

Záleží samozřejmě i na barvě. Klasiku v podobě černé a hnědé preferují ženy, které milují životní jistoty, tradici, klasiku. Jejich denní existence se odvíjí od přísného řádu, vše je nalinkované a předem dané. Experimenty nejsou jejich šálek čaje. Na druhou stranu dokážou být dobré parťačky, které splní, co slíbí. Veselé, přátelské, kreativní jsou ženy nosící modré, fialové, zelené, růžové, žluté, prostě různě barevné kabelky. Ve společnosti se cítí skvěle. Lvice salonů, které chtějí upoutat, obvykle volí červenou. Elegantní dámy volí bílou, béžovou nebo šedou. Někdy to mohou být i snobky, které si potrpí na prestiž. Většinou sází na jistotu.

Mohlo by se vám líbit...