Kabelky, které se letos nosí. Už je máte?

Každá žena by měla mít svou vlastní sbírku kabelek. Ve sbírce by neměla chybět pravá Michael Kors kabelka, která bude nejluxusnějším kouskem celé sbírky, ale kromě jiného by žena neměla postrádat aktuální moderní kousky, které se dostaly do módy v poslední době. Jelikož přišlo jaro, podívejme se na jarní kousky, které si zamilujete hned, co se na ně poprvé podíváte. 

Jaro se nese každým rokem ve znamení úklidu šatníku. V takovém případě byste měli šatník pořádně provětrat a staré kousky vyměnit za nové, to ostatně platí i v případě kabelek. Například vyměňte staré, černé kabelky za pastelovější nebo za jiné aktuální trendy ve světě módy. 

Kabelky s řetízkovým úchytem

Obecně jsou aktuálně trendy kabelky, které mají řetízkový úchyt. Přesně takové kabelky jsou trendy a stylové, mnohé ženy na ně nedají dopustit. Samozřejmě se nemusíte ohlížet jen po řetízkovém úchytu, ale dobře uděláte i s koupí kabelky, která má jen kratší horní úchyt, díky kterému můžete kabelku nosit v ruce. 

Trendy ze zlatých devadesátek

Pokud jste si mysleli, že modely z devadesátých let už jsou dávno out, tak tomu tak není. I nyní letí trendy ze zlatých devadesátek, které lze kombinovat s pozdějšími kousky. Například neuděláte chybu s klasickou ledvinkou nebo s baguette kabelkou. 

Kovbojské kabelky jsou novým trendem

Kromě zmíněných kabelek jsou aktuálním trendem také kovbojské kabelky, o nichž jste si možná mysleli, že se do módy už nevrátí. Jenže ono je to trochu jinak. Westernový kousek je to, co má nahradit klasické černé kabelky. 

Ptáte se, jak poznáte kovbojské kabelky? Jednoduše – kovbojské kabelky mají většinou půlkruhový tvar a zdobí je především třásně nebo kovové prvky. Většinou mají hnědé nebo krémové zbarvení a jsou většinou přes rameno. Setkáte se dnes s nejrůznějšími velikostmi. 

Mohlo by se vám líbit...