Kabelky nesmí chybět v žádném ženské šatníku

Ženský svět je mužům zcela neznámý. Sice do něj mnohdy chtějí nahlédnout, ale po tom, kdy zjistí, že se vše točí kolem nakupování a běhání po nákupních centrech, toto poznávání jejich světa raději nechají neprozkoumané. Ženy a nakupování jsou totiž nerozlučná dvojka, kterou je lepší raději nerozdělovat. Každá žena je schopna utratit veškerou svou výplatu pouze za nové lodičky, oblečení či doplňky. Mezi ty nejlepší doplňky patří rozhodně kabelky.

Kabelky by měly být nezbytnou součástí každého dámského šatníku. Jistě každá žena ráda ocení nový kousek do své sbírky, proto je kabelka i vhodným dárkem k narozeninám či k výročí. Spousta žen se spokojí s obyčejnými tipy, na něž narazí v obchodech, ale existuje i taková skupina, jež touží převážně po těch značkových.

• Michael Kors je špička ve své oblasti

Mezi ty nejoblíbenější značkové kabelky patří rozhodně ta od Michaele Korse. Jenže tento kousek bývá také mnohdy falšovaný, proto je dobré vždy kupovat od ověřených prodejců. Na internetu se totiž denně setkáváte s těmi, kteří touží vydělat na nevědomosti jiných. Samozřejmě existují i znaky, které vedou k rozpoznání originálu od padělku. Před každou koupí tedy dbejte na tyto ingredience, které vás zaručeně zachrání před vyhozenými penězi pro nepravou věc.

• Louis Vuitton je stále v kurzu

Další velmi populární, ale i častokrát padělaný kousek pochází z dílny značky Louis Vuitton. Hnědá kabelka poseta písmeny je stále oblíbená a v kurzu, ale není ji tak lehké sladit s ostatními kousky oblečení. Pakliže ale toužíte po koupi tohoto výrobku, také dbejte na to, abyste si ji koupili od správného dodavatele. Rozpoznávací znaky samozřejmě také existují, ale jedná se o nepatrnosti. Padělky této kabelky jsou totiž už velice přesné a rozlišit originál od kopie dokáže mnohdy pouze profesionální odborník.

Mohlo by se vám líbit...