Kabelky, na scénu. Jaké jsou v záplavě batohů in?

I když by se dalo říct, že kabelky v záplavě batohů ztrácejí svůj šmrnc, není to tak. V současné době jsou jenom utlačovány trendem v podobě batohů, který je zkrátka a dobře populární zejména díky praktičnosti a pohodlnosti. To však neznamená, že kabelky dnes populární nejsou. Jsou! Ovšem jenom v určitých podobách. Zejména nyní s příchodem teplého počasí se do obchodů dostaly velice zajímavé kabelky, které by rozhodně měly zpestřit každou ženskou sbírku.

Patříte k lidem, kteří milují kabelky? V tom případě jste si jistě všimli aktuálních trendů, které v obchodech najdete. Takových trendů je skutečně mnoho, člověk by je na jedné ruce nespočítal. I když se v současné době nosí především batohy, v určitých případech na kouzlo kabelky opravdu nemají. Pojďme se tedy podívat na aktuální trendy ve světě kabelek, které vám padnou k nejednomu looku.

Slaměná móda opět přichází

Jestli sledujete módní svět, víte, že se do světa módy přiřítilo retro, které bylo populární zejména v šedesátých a sedmdesátých letech. Součástí retro stylu je i slaměná móda, která se nyní vyznačuje zejména slaměnými klobouky a samozřejmě slaměnými kabelkami.

I když v minulosti byly slaměné kabelky spíše propadákem než žhavým hitem, nyní je tomu jinak. Slaměné kabelky se těší obrovskému úspěchu. Aktuálně si můžete pořídit zejména černé nebo přírodní slaměné kabelky, které mají různé tvary. K těm nejoblíbenějším tvarům se však řadí kulatý tvar a také krabicový tvar.

Plastové kabelky nejen k vodě

Kromě slaměné módy se v obchodech můžete setkat s plastovou módou. Kromě plastových batohů a ledvinek se na pulty dostaly i plastové kabelky, které by většina žen využila maximálně k vodě. Ovšem takové kousky se jenom k vodě nenosí. Nosí se i do města nebo na diskotéku. Akorát si vždy dejte pozor na to, co v kabelce nosíte, protože plast odhalí naprosto všechno.

Mohlo by se vám líbit...