Klobouky se nosí i v zimě. Přinášíme tipy, s čím je zkombinovat

I když se zima nese ve znamení nízkých teplot a prosněžených dnů, čepice nejsou to jediné, co můžeme nasadit na hlavu. Existuje mnoho jiných, krásnějších doplňků, které se snadno kombinují a jsou v zimě velmi žádané. Například i když venku mrzne a sněží, neopovrhujte klobouky. Ty se hodí zejména do měst, jelikož zde je zima trochu jiná než na vesnicích. Obvykle se v městech sníh neudrží ani celé dopoledne, a tak se může vytáhnout stylový klobouk, který lze kombinovat pokaždé jinak.

Při výběru klobouku buďte opatrní. Neinvestujte do tenkého, méně foremného klobouku, který vám při velkém větru uletí z hlavy. Raději investujte do pevného, krásně formovaného klobouku, jenž na první pohled vypadá opravdu velmi, velmi elegantně. Na hlavě musí klobouk perfektně držet, jen tak předejdete situacím, že by vám klobouk uletěl z hlavy.

Klobouky se v zimě kombinují jen a pouze s kabáty. Dnes nejsou v módě takové bundy, k nimž by se kabáty hodily. K bundám se nosily kabáty na podzim, když se nosily takzvané křiváky nebo koženkové bundy vypasované. Jelikož jsou dnes v módě jen huňaté a tlusté péřové bundy, k nim se elegantní klobouky opravdu nehodí.

Klobouky a huňatá šála

Klobouky lze zkombinovat takřka s jakýmkoli kabátem. Nosí se zejména kabáty rovného střihu, které na první pohled vypadají opravdu velmi krásně. Kabáty rovného střihu jsou vhodné nejen do společnosti, ale také nosí i na procházku s partnerem. Nicméně klobouky padnou i ke kabátům zavazovacím s klopy nebo ke kabátům bez límců. Ostatně pokud klobouky zkombinujete s huňatou šálou, máte vyhráno. Huňatá šála, která je dlouhá a krásně károvaná, sluší každému kabátu. Pozor ale na to, ať zde nejsou velké odskoky barev. To už nevypadá hezky.

Klobouky a kozačky nad kolena

I když se kozačky nad kolena neřadí k nejteplejším botám na světě, s teplou vložkou jsou poměrně teplé, proto je s kloboukem zkombinujte. Klobouk, kozačky nad kolena a šaty či delší sukně – to je to, za čím se muži otáčí.

Mohlo by se vám líbit...