Konkurent superbu je opět na české scéně

Česká republika se od začátku roku potýká s různými věcmi v různých odvětvích. Jedná se o neustálé zdražování, na které jsme už všichni samozřejmě zvyklí, protože se jedná o jakýsi stálý proces, se kterými jsme opravdu už smíření. Řeší se neustále také kandidatura na prezidenta, která většinu z nás začne zajímat až tehdy, kdy půjde do tuhého. Nyní se nad kandidáty pouze zastavíme, ale pokud se nejedná o blízkou rodinu, extra to neřešíme. Ovšem Česko si zažívá různé novinky nejen v této ekonomické a politické sféře, jedná se také o neuvěřitelné novinky v automobilovém průmyslu. Jak se zdá, Česká republika je velmi oblíbená, co se závodních aut týče, protože taková auta, která k nám putují nyní, o těch jsme si tady v posledních letech mohli nechat jenom zdát. Navíc k nám míří opět konkurent superbu, což znamená, že by měli zbystřit právě jeho majitelé. Třeba se rozhodnou osedlat nového koně.

Nová generace insignie je na českém trhu

Opel se nám dlouho neukázal s žádnou super novinkou. To ovšem bylo asi jakési ticho před bouří, protože nyní se zase projevil! Začal totiž na českém automobilovém trhu nabízet novou generaci modelu střední třídy – insignie. Obvykle se jedná o nabídku dvou verzí, a to liftback a kombi. Pokud byste přece jen chtěli najednou přesedlat na jiné koně, a to právě na konkurenta superbu, vytáhněte z kapsy zhruba šest set tisíc korun.

Nabídku však budete mít velkou, o to nemusíte mít strach. Jedná se totiž o šest nabízených motorizací, které jsou spojené s šestistupňovou řazenou převodovkou nebo s osmistupňovým automatem. Ať už si však zvolíte cokoliv, uděláte jednoznačně dobře. Benzinová i naftová verze má pohon všech čtyř kol, jiné jsou poháněny přední nápravou.  Základem vozů je patnáctistovka s výkonem sto čtyřiceti koní, což není opravdu špatné. Pokud byste si na ni přece jen brousili zuby, musíte si počkat do května, což je opravdu za chvilku. To je totiž měsíc, kdy bude tento konkurent superbu plně k mání.

Mohlo by se vám líbit...