S koženkovými bundami stále zazáříte

Móda s sebou každodenně přináší nové společníky, které musíte mít ve svém šatníku. Denně se setkáváte se super trendy, které vám zaručeně přinesou lepší náladu. Možná proto ženy nakupují – aby si zlepšili den novými kousky. Ovšem tomuto muži nikdy nemohou rozumět.

Nicméně vždy stojí za zváženou, jestli si daný kousek koupit nebo ne. Některé kousky totiž doslova dýchají dojmem, že se jedná o chvilkové záležitosti, které během chvilky zmizí z módní dálnice. Tak tomu bylo například u zvonových kalhot. Byly v módě chvilkově, a to v osmdesátých letech a teď i nyní. Jenže jejich prodej opravdu nešel, a tak se není čemu divit, když se během mrknutí oka opět stáhly do ústraní.

Mezi nadčasové kousky se řadí ale především nejrůznější bundy. Zejména se jedná o populární bundu bomber, jež má na sobě nyní vážně každá žena, ale i muž. Mezi další nestárnoucí hity patří i koženková bunda, která zmizela na malou chvilku všem z očí, ale stále zůstala v žebříčku oblíbenosti.

Koženková bunda je skvělá do kombinace s džíny a vzorovaným topem. Jelikož se jedná o bundu jednoduchého střihu, tak jde opravdu s každou barevnou i jinou kombinací. Velice „in“ jsou především křiváky, a to v černé barvě. Chvilku si však tento módní hit dal pauzu, aby se následně objevil i v jiných kombinacích, a to převážně v pastelově modré nebo světle růžové barvě. Tyto kombinace očekávaně sklidily úspěch, a tak si tedy koženková bunda opět polepšila a v žebříčku oblíbenosti znovu poskočila o několik příček výše.

Nejlépe se kombinuje s teniskami, ale špatně nevypadá ani s balerínami nebo sandálky či jinou obuví. Pokud si ji teprve vybíráte v obchodě, vyhněte se různým aplikacím, které jen zkazí celkový dojem. Co není také dobré, jsou kombinace zlaté a stříbrné barvy. Jinak nejspíše nemůžete udělat v koupi tohoto kousku chybu.

Nyní se velmi populární staly i kratší verze těchto bund. Ty dobře sladíte k basic tričkům, jež jsou vzadu o něco delší. Jestliže k nim přidáte oblíbené Roshe Runky od značky Nike, budete excelovat a dosáhnete naprosto parádního looku!

Mohlo by se vám líbit...