Krajky noste nejen na Velikonoce

Pomalu, ale jistě se nám blíží ne moc oblíbené velikonoční svátky. Velikonoce jsou tedy neoblíbené zejména u žen, protože ony jsou ty, které dostanou řádný výprask jenom proto, aby následující rok neuschly. Mnoho žen si přeje rozhodně uschnout, protože takový výprask za to rozhodně nestojí. Proto se především pánové setkávají s tím, že když chtějí svou milou navštívit, většinou se tvrdí, že není doma. Bohužel tomu tak je rok co rok, ale není se čemu divit. Kdo by dobrovolně čekal na výprask, že ano.

Před Velikonočním pondělím jsou vždy důkladné přípravy a pořádný jarní úklid. Většinou se setkáme s plnými okny velikonočních vajec, která jsou pak jakousi výslužkou za daný výprask. Uklizeno je naprosto dokonale, i když po tomto pondělí je binec zase všude kolem nás. Mimo jiné se na velikonoční svátky ony kraslice zdobí se značným předstihem, a to na různé metody. Mnoho lidí je jen tak všedně kreslí, jiný je batikuje pomocí barviv na vejce. Někdo je však polepuje krajkami, které jsou jaksi specifické pro tyto svátky. Jenže krajky nejsou jen symbolem Velikonoc, ale také začínajícího jara. A tak se není čemu divit, když se promenádují i v módním světě.

Krajky na šatech či tričkách jsou stále v kurzu

Jistě vás zajímá, na jakém kousku oblečení jsou krajky naprosto senzační a nesmrtelné. Jedná se rozhodně o krajky na šatech. Většina holek je však už nekupuje, protože tyto šaty se postupně začaly dostávat do skupiny, které nosí „levné ženy“. Díky tomu, že se jedná o většinou mini šaty, nejsou takový druh či střih šatů vítán u většiny žen. Naštěstí se na krajky v tomto smyslu nezanevřelo a začaly se šít i takové šaty, které jsou úzké a naprosto dokonalé a kde se krajky ukazují pouze na zádech ve výstřihu, jež sahá až po zadek. V takovém případě je krajkovaný vzor opravdu vkusný. Na tričkách najdete tento vzor především v horní polovině. Ramena bývají u krajkových triček naprosto poseta tímto vzorem. Jedná se o velmi elegantní řešení.

Mohlo by se vám líbit...