Kterými auty nyní jezdí Elon Musk, šéf automobilky Tesla?

Elona Muska můžete znát například jako šéfa americké automobilky Tesla, která vyrábí elektromobily a která je nechvalně proslulá tím, že se drží stále tak tak nad vodou. Samozřejmě automobilka Tesla není jediný Muskův projekt, dlouhodobě pracuje na raketách, které by mohly být dopravním prostředkem v oblasti vesmírné turistiky. Také se nedávno ukázal s čipem, který by uměl číst myšlenky. Nápadů a projektů má zkrátka hodně, nabízí se však otázka, čím se přepravuje? 

Díky tolika rozjetým projektům se musí přepravovat mezi jednotlivými společnostmi. Jelikož je to šéf automobilky Tesla, nabízí se možnost, že se dopravuje právě jedním vozem této značky. Jenže kde je tedy pravda? Čím šéf automobilky Tesla do práce jezdí? 

Model S Performance je nejvíce oblíbený 

Nejoblíbenějším vozidlem Elona Muska je Model S Performance. Jedná se o automobil s plně autonomním ovládáním. Pokud však jede s malými dětmi, raději preferuje Model X. O tuto informaci se podělil na svém twitterovém účtu a mnohým lidem tak zodpověděl jejich dlouho pokládanou otázku, v čem asi šéf automobilky Tesla jezdí.  

Nové a výkonné 

Díky jeho sdělení je tak zřejmé, že Elon Musk je milovníkem hlavně nových a výkonných automobilů, respektive nejnovějších a nejvýkonnějších automobilů. To u něj však není překvapení, vždyť i jeho automobilka Tesla jde tímto směrem.  

Pokud patříte k jeho dlouhodobým sledovatelům, možná vás zarazilo, že se nezmínil o původním Roadsteru. Určitě jste to čekali a zmínka o něm nikde nebyla. Možná se to však dalo čekat. V posledních letech vozidel z dílny automobilky Tesla opravdu přibylo, přibylo hlavně mnoho modelů, k nimž patří Modely S, 3 nebo třeba X a Y. Navíc mnohé modely jsou v různých konfiguracích a ta variantách. Roadster už není asi tak atraktivní pro šéfa americké automobilky.  

Nicméně dvě auta plně stačí, tři už by byla moc, nemyslíte? 

Mohlo by se vám líbit...