Ledvinky se dostávají na pulty všech obchodů. Nezapomínejte ale i na jiné stylové doplňky

Určitě jste si stihli všimnout, že letošní módní svět se nese ve znamení retro stylu. Konkrétně vládnou kousky, které pochází zhruba ze sedmdesátých, osmdesátých let. Abychom byli ještě konkrétnější, zmíníme několik kousků, o které je nyní obrovský zájem. Džínové bundy delšího střihu jdou doslova na dračku, mikiny s výstřihy do V, které jsou proužkované, jsou také jistým retro kouskem, stejně jako halenky s padlými rameny. Nesmíme však zapomenout na ledvinky, které jsou dominantou aktuální podzimní kolekce.

O ledvinkách se mluví už dlouho, ale ještě nebyly tak snadno k dostání jako nyní. Nyní je nalezneme na každém rohu, protože jsou dominantou letošních podzimních kolekcí a jistě z módy tak rychle nevyjdou.

Ledvinky všude, kam se podíváme

Nejelegantnější ledvinky jsou černé koženkové ledvinky, které propagují zejména influenceři na sociálních sítích. Milovníci kovových a blyštivých barev si však také přijdou na své, jelikož i takové kousky jsou dnes k dostání. Nesmíme zapomenout, že se do módy dostal i plast, i když gastronomii se proti němu bojuje. Konkrétně plastové průsvitné ledvinky jsou dalším hitem aktuální sezony.

Nezapomínejte na další doplňky

Je však velká škoda, že se lidé upnuli jenom na ledvinky. Vynechávají tak velké množství krásných jiných doplňků, které jsou nyní in. V současné době jsou in zejména miniaturní batůžky, do nichž se vleze jen to nejdůležitější. Nesmíme zapomenout na klasické mini kabelky přes rameny, jež jsou plné květin.

K dalším podobným in doplňkům patří i takzvané listonošky, které se dostaly až do podzimních kolekce. Jedná se o krásné kabelky, které jsou poměrně úzké, ovšem vleze se do nich překvapivě mnoho. V obchodech je lze sehnat například v bordó nebo případně v khaki i černé barvě, tedy v barvách, které letošnímu podzimu dominují.

Mohlo by se vám líbit...