Listopadové MUST HAVES jsou tady!

Listopad je v plném proudu! Pokud i vy milujete poslední podzimní měsíc, měli byste si ho užít naplno. Nezapomeňte, že je třeba mít v šatníku dostatek teplých kousků, protože teplým dnům už dávno odzvonilo. Naštěstí je v obchodech plno takových kousků, tak si stačí už jenom vybrat! Pokud nevíte, co si koupit, jak se na poslední podzimní měsíc vybavit, přinášíme vám pár „MUST HAVE“ kousků, kterým jednoznačně neodoláte!

Jelikož se poslední podzimní měsíc nese ve znamení sychravých dnů, je zapotřebí, abyste se vybavili hlavně teplými svetry a džíny. Bez toho nedáte ani ránu. Boty jsou samozřejmě taky nutností – vybírejte si kotníkové, nepromokavé, přece jenom podzim je velice deštivý.

Co se týče barev, kromě khaki a bordó vybírejte oblečení i ve trochu světlejších odstínech. Zelenou mají krémové nebo hnědé odstíny. Černé se však během podzimu (i zimy) zcela vyvarujte.

• svetr s rolákem

Prvním listopadovým „must have“ kouskem je svetr s rolákem. Širokou nabídku najdeme například v obchodech značky H&M nebo Stradivarius. Jak byl rolák dlouho „out“, nyní je zas opět „in“. Svetry s rolákem vybírejte ve výše zmíněných barvách. Povolený je taky šedivý odstín.

• džíny s perličkami

Jistě vám nyní neuniklo, že se všude začínají prodávat džíny s mnoha zajímavými aplikacemi. Nejen, že najdeme džíny poseté kytkami, ale taky najdeme takové, které jsou poseté perličkami. Mnohdy má perličky jenom jedna nohavice, někdy obě, někdy jsou jimi poseta jenom stehna. Tento kousek je dalším listopadovým „must have“.

Tip: pokud vám džíny přijdou drahé, najděte si doma nějaké staré a perličky si na ně lehce jenom přišijte. Budete mít stylový kousek za pár korun.

• hnědé kabelky

A opět se nám dostávají do módy hnědé kabelky. Jelikož se podzim nese v hnědém odstínu, kabelky hnědé barvy jsou dneska nezbytností. Pokud ji ještě nemáte, je načase pro ně vyrazit. Bez ní byste totiž neměli dát ani ránu.

Mohlo by se vám líbit...