Loňské podzimní trendy, s nimiž zazáříte i letos

Jen velice zřídka se stává, že můžeme nosit kousky dva roky po sobě. Většinou každý rok utrácíme za nové modely, které zrovna ohromily módní návrháře. Naštěstí letos můžeme využít toho, že móda je velmi podobná a že návrháři neukázali mnoho nové kreativity, ale že se spíše inspirovali tím, co bylo v módě vloni. Samozřejmě ne všechny kousky, které na sebe vezmeme, jsou letos in, ale s drtivou většinou opětovaně zazáříme. Abyste však přece jen nesáhli po kousku, který zrovna v módě není, poradíme vám, jaké kousky znovu vytáhnout ze svých skříní.

Manšestrové modely vytáhnout

Retro styl je zkrátka styl, který nestárne. Ať už retro styl milujete pro jeho originalitu nebo pro jeho nevšednost, letos uděláte nejlépe, když ho vytáhnete na světlo světa. Konkrétně uděláte dobře, když vsadíte na manšestr. To je totiž něco, co je typicky retro.

Zatímco dámy se mohou chlubit manšestrákovými lacláči nebo lacláčovými sukněmi z manšestru, pánové mají možnost zakoupit si krásnou bundičku z manšestru, která je vystlána kožíšek. Mimochodem, z kožíšku je vyroben také límeček, což vypadá opravdu velice, velice vkusně.

Kalhoty s lampasy jsou nyní všude

Že nevíte, co jsou to kalhoty s lampasy? Jedná se o kalhoty, které mají na bocích barevné pruhy. Těmto modelům se říká kalhoty s lampasy a jsou dnes k dostání opravdu všude. Dvakrát nad nimi neváhejte, druhý den už vaše velikost může být pryč.

Co je velmi zajímavé, je to, že podobné pruhy se dostávají i na jiné módní modely, kterých je v podzimních kolekcích plno. Nejčastěji se s podobným motivem setkáte na mikinách, jindy na saku.

Temně zelená je barva letošního roku

Neustále se vedou spekulace o tom, jaké barvy jsou letos in, jaké dominují, jaké převládají. Jednoznačně se letos zaboduje s lahvově zelenou barvou, která však byla k dispozici na mnohých kouscích i vloni na podzim. Všechny lahvově zelené kousky proto vytáhněte z šatníku, bylo by škoda, kdybyste je schovávali.

Mohlo by se vám líbit...