Luxus, jaký si může dovolit jen Stallone. Co nosí na rukách?

Herce Sylvestra Stallona nemusíme představovat. Ztvárnil tolik rolí, že si ho každý vybaví hned, co se jeho jméno vysloví. Mezi jeho nejúspěšnější filmové snímky patří rozhodně Rocky, ale také si ho pamatujete z nestárnoucího Ramba nebo z novějších filmů, jako je Plán útěku. V současné době se řadí k nejbohatším hercům všech dob. Nemůžeme se tomu divit, vždyť ho zná celý svět, stejně tak ho celý svět obdivuje. Nebo že by snad někteří obdivovali jen to, co nosí na svých rukách?

Na svých rukou nosí hodinky, které však nejsou obyčejné. Jedná se o limitovanou edici, v níž bylo vyrobeno pouhých dvacet kusů. Už díky těmto informacím víte, že se nebude jednat o nic levného. Jedny takové hodinky stojí skoro milion dolarů, abychom byli přesní, tak 983 tisíc amerických dolarů, což je zhruba 850 eur.

Hodinky jsou však natolik výjimečné, že se ke známému herci nesmírně hodí.

Kdo za hodinkami stojí?

Za luxusem v podobě hodinek stojí špičkový švýcarský hodinář, kterého známe pod jménem Richard Mille. A samozřejmě i herec se na návrhu krásných hodinek podílel. Hodinky, které vzešly ze vzájemné spolupráce, najdete pod názvem “RM 25-01 Tourbillion Adventure” a nejednomu člověku vyrazí dech.

Zvládnou i náročné podmínky

To by však nebyly hodinky pro Ramba, kdyby nevydržely náročné podmínky. Hodinky jsou skutečně navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější podmínky, jako jsou vojenské testy, kterými prošly při výrobě. I díky tomu se označují za nezničitelné, za nezničitelného se ostatně považuje i sám Sylvester Stallone, k němuž se hodinky tedy perfektně hodí.

O samotném herci se říká, že je to dobrodruh a tvrdý muž, který má však velké a křehké srdce. A přesně takto lze popsat i nové hodinky, kterých se vyrobilo opravdu jen dvacet kusů.

Našetříte si na ně a koupíte si je také?

Mohlo by se vám líbit...