Manšestrákové bundy i krajky. To taky patří k podzimním hitům letošního roku

Chcete letos na podzim vypadat opravdu stylově? V tom případě byste měli sledovat aktuální trendy ve světě oblékání a módy. Určitě jste si už zvykli na to, že se trendy neustále mění, že neustále je in to a podruhé zas ono. Abyste nenosili něco, co je už dávno out, přinášíme vám seznam kousků, s nimiž rozhodně oslníte.  

Podzimní móda na sebe nenechala dlouho čekat. V současné době na pultech obchodů najdete hromadu unikátních kousků, které jsou in, ovšem ne každému mohou padnout do vkusu. Móda se nyní inspirovala módou z osmdesátých a devadesátých let, jednotlivé kousky vám mohou být tak velice povědomé. Možná některé z nich ještě máte uvnitř svých šatních skříní.  

Jestliže se vydáváte nakupovat, nebudeme dlouho zdržovat a prozradíme si unikátní kousky, které budou letos na podzim opravdu in! 

Vytáhněte manšestráky 

To opravdu není vtip. Manšestrákové kalhoty a bundy jsme sice nosili v devadesátých letech, ovšem kupodivu i tento trend se vrátil. Letos na podzim teplejší materiál zvaný manšestrák ovládne módní mola i výlohy nejednoho obchodu. Pokud patříte k lidem, kteří si chtějí manšestrákovou bundu pořídit místo klasického bomberu nebo džínové bundy, doporučujeme zvolit takové, které mají pastelové barvy. Nebojte se jemně modré, zelené nebo růžové, sluší každé ženě a vypadat v nich budete opravdu fantasticky.  

Krajkové a černé  

Pokud plánujete jít na podzim na svatbu, doporučujeme zamířit na svatbu v krajkových a zároveň černých šatech. Letos na podzim jsou moderní zejména krajkované věci, pokud budou navíc černé, pak je vyhráno úplně! Nebojte se šatů na špagetová ramínka, stejně tak se nebojte ani sukní, které budou poseté krajkami od shora až dolů.  

Ledvinky už máte? 

Abychom nezapomněli na ledvinky! Ty jsou v módě už nějakou dobu, ovšem letos na podzim se setkáte opět se zbrusu novými provedeními.  

Mohlo by se vám líbit...