McLaren nabídne nový superspot

Auta jsou srdcová záležitost pro každého muže. Každý jistě sní o tom svém vyvoleném autě, které si jednoho dne koupí a se kterým ohromí kompletně celou svou rodinu, protože ta mu nikdy nevěřila, že by si daný drahý automobil mohl jednoho dne koupit. Většinou se jedná o sny o luxusních závodních vozech, protože Česká republika je právě pro ně naprosto otevřená a, i když si takové vozy koupí dva z deseti lidí, pořád sem automobilky vozy přiváží, protože se jejich důvěra jednoho dne stoprocentně oplatí. Navíc teď k nám zamířila limitovaná edice nového Ferrari, kterou zakoupíte bez příplatku za padesát milionů korun. S příplatkem se cena vyšplhá na dvojnásobek. Ovšem kdo by tu básnil o Ferrari, když McLaren ukázal svou novinku – ten jedinečný supersportovní vůz, který je následovníkem slavného F1. Nabídne tři sedadla a bude naprosto báječný!

Nejnovější McLaren předčil veškerou svou konkurenci

Když se poprvé automobilka značky McLaren ukázala světu, bylo to jakési zjevení, o kterém nikdo nemohl ani snít. Najednou to bylo zázračné sportovní auto, které mělo fantastický design a ještě lepší technické provedení. Právě tato jakási legenda byla základem pro novinku z jejich dílny. Tato novinka bude chtít předčít veškerou klasiku a bude chtít ukázat, že McLaren je pořád jednou z těch nejlepších značek. Nyní známe pouze jeho kódové označení, konkrétně se jedná o BP23, ale bude se jednat o dítě speciální divize nazývané McLaren Special Operations. Předčít by však neměl pouze prvotní legendu, ale kompletně veškeré vozy této automobilky.

Pod kapotou se mu bude hnát hybridní soustrojí. Bude se jednat o jakési skoro dvojče těch, co vlastní formule 1. Výkon by se měl pohybovat kolem devíti set koní a spalovací motor bude prý vidlicový osmiválec, jehož objem bude neskutečné čtyři litry. Elektromotor bude blízký spolupracující. Jedná se však o auto, které bude mít pouze stovku bratrů a sester. Jedná se tedy o ještě méně, než má nynější speciální edice Ferrari. Zákazníci budou především vážení partneři, pro něž bude vyrobena zakázka originálního kusu, kde bude změněna jak barva vozu, tak třeba i obšití sedadel.

Mohlo by se vám líbit...